Elévové mladší: 8. Mistrovský turnaj jaro, doma

05.06.2011 - 10:00
05.06.2011 - 12:00

KDY: neděle 5.6.2011
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - FC Hradec A, Černilov B - FC Hradec B, Černilov A - FC Hradec B, Černilov B - FC Hradec A
SRAZ: 9:15 v kabinách
NOMINACE: všichni

Soupeř z nás má respekt, povolal 2002ky i 2003ky, takže si pořádně zahrajeme.

A jak to dopadlo ?

Když se omluvily útočná žihadla David s Míšou a defenzivní štít Náťa nebylo mi dobře po těle, ale tím omluvenky končily, takže jsme měli hráčů tak-tak. Akorát hodně utrpělo Bčko, když nejzkušenější borci chyběli. No nakonec ani Spartak nedojel tak našlapaný, jak to vypadalo.

Černilov A - FC HK A 6:0
(Hovorka V. 4x, Hroneš 2x)
Soupeřovo Áčko byly převážně 2004ky, takže věkový rozdíl byl jasně v náš prospěch. Dobře jsme si zakombinoval, protočili posty, jasný zápas.

Černilov B - FC HK B 0:10

Tady to bylo obráceně. Věk, výška, kvalita v 1 na 1 a zkušenosti byly jasně na straně hostí. Naši mlaďáci neměli šanci, ale pár dobrých momentů předvedli.

Černilov A - FC HK B 3:3
(Hroneš 2x, Hovorka V.)

Výborné utkání, proti stejně starým hráčům. Soupeř prokázal kvalitu, nechal nás tlačit ale byl hodně nebezpečný v rychlých brejcích. Spalovali jsme nejloženější šance, kdežto soupeř s koncovkou takový problém neměl. A místo 4:2 pro nás jsme o poločase prohrávali 0:2. O pauze jsme přeskupili řady s cílem posílit ofenzivu a více napadat rozehrávku soupeře a to se dařilo na 1*. Druhou půlku jsme odehráli ve velkém tlaku, ale z tutovek jsme trestuhodně míjeli. Pak po pěkné akci Vojta zakončoval do prázdné a tým pochopil "že to jde". Hráli jsme pak hodně dopředu a z jednoho z dalších brejků hosté nedali Jirkovi v bráně šanci a zase jsme prohrávali o dva. Ale v posledních minutách jsme se vybičovali na maximum - nejdřív Dominik krásně předvedl slalom přes půl hřiště a pak v posledních vteřinách při hře na 3 útočníky ze závaru opět Dominik srovnal. Nezasloužili jsme si prohrát - výborná práce.

Černilov B - FC HK A 1:9
(Svatoň)

Se stejně starým soupeřem jsme nedokázali držet krok. Hosté byli fotbalovější a živější.