Elévové mladší: 8. Mistrovský turnaj, v Roudnici

31.10.2010 - 10:00
31.10.2010 - 11:50

KDY: neděle 31.10.2010
Na hřišti v Roudnici
ZÁPASY: Černilov A - Roudnice A, Černilov B - Roudnice B, Černilov A - Roudnice B, Černilov B - Roudnice A

A jak to dopadlo:

Nedělní turnaj se nám nad míru povedl, viděli jsme výborné výkony všech našich svěřenců.

A-čko hrálo ve složení  Léňa Kosinová, Vojta Hovorka, Klára Kosinová, Mates Urban, Dominik Hroneš, Dan Haft.
B-čko hrálo ve složení: Jirka Strnad, Míša Hovorka, Náťa Rejnková, David Hrdina, Martin Kadaník, Ondra Havelka a Honza Lankaš.

FK Černilov A - Roudnice A 3:1
(Hroneš 2x, Urban)

Kvalitní zápas s výborným soupeřem. Naši prokázali větší chuť po vítězství a celý zápas příkladně odbojovali.

FK Černilov B - Roudnice B 3:1
(Hrdina 3x)

Dneska nebyla Náťa Rejnková, takže obranu tvrdily hlavně ročníky 2004 - Ondra s Míšou, ale počínali se velice dobře. První poločas jsme trochu prospali, ale v druhé půlce už to byl koncert z naší strany, když odpočatý Jirka Strnad vnesl do týmu chybějící bojovnost.

FK Černilov A - Roudnice B 14:0
(Hovorka 6x, Hroneš 3x, Urban 3x, Kosinová Klára 2x)

Kočka - myš. Domací benjamínci neměli proti našim mazákům šanci. Dařila se kombinace, mohli jsme týmem pořádně prostřídat na všech pozicích.

FK Černilov B - Roudnice A 1:7

(Hrdina z PK)

Statečný výkon mládežníků proti starším a zkušenějším hráčům, ještě o poločase jsme prohrávali 0:1 a aktivní David Hrdina se několikrát dostal i do šance a Jirka v bráně čaroval. V druhé půlce jsme si šance opět sem-tam vytvořili, ale domácí už ty svoje zkušeně proměňovali.