Elévové mladší: 9. Mistrovský turnaj jaro, na Novém Hradci

11.06.2011 - 10:00
11.06.2011 - 11:50

KDY: sobota 11.6.2011
Na hřišti Nového HK
ZÁPASY: Černilov A - Nový Hradec A, Černilov B - Nový Hradec B, Černilov A - Nový Hradec B, Černilov B - Nový Hradec A
SRAZ: 9:00 u kabin nebo 9:30 na místě

Poslední mistrák sezóny je tuto SOBOTU na Novém HK.

A jak to dopadlo ?

Kdyby trenér při příjezdu nezabloudil, tak vše dnes bylo idální. Krásné zápasy. Krásná účast - dnes nás bylo 15. Krásné počasí.

Černilov A - Nový HK A 3:8
(Hrdina, Hovorka V., Hovorka M.)

Soupeř byl lepším týmem. Velcí, tvrdí a techniční hráči na nás hned vletěli a s jejich důrazem jsme se nedokázali vypořádat celý zápas. Hned z kraje odkop soupeřova obránce skončil v naší síti, Jirka na svíci pod břevno neměl šanci. Po druhé utěšené střele naši uplně vypadli z role a kvalitních z naší strany bylo jen posledních 5 minut. Druhý poločas byl inverzní, začali jsme dobře, stáhli na 4:2, ale po další brance přebrali otěže zápasu domácí a už nás k ničemu nepustili. Jediným plusem ve zbytku zápasu byla krásná branka Mišky Hovorky, když zužitkoval samostatný "nájezd".
Soupeř byl jednoznačně nejlepším týmem s jakým jsme na jaře hráli.

Černilov B - Nový HK B 4:3
(Palma 4x)

Kvatině odbojované utkání rozhodl nezastavitelný Míša Palma. 4:0 jsme vedli, ale domácí zápas hodně zdramatizovali.

Černilov A - Nový HK B 12:2
(Hroneš 5x, Hrdina 3X, Urban 2x, Kosinová, Hovorka V.)

Výborný byl náš první poločas, po krásných kombinacích jsme ho vyhráli 9:0 a na ochozech se ozývalo něco o kopání do mrtvoly. Po půlce jsme zase prohodili obranu s útokem, každý si chtěl dát gól sám, ubylo kombinace a zákonitě i branek. Špičková bylo souhra Vojty s Dominikem.

Černilov B - Nový HK A 1:11
(Palma)

Masakr. Naši mlaďáci ale bojovali statečně s jasně silnějším soupeřem a hlavně druhou půlku sehráli výtečně.