Elévové mladší: další přípravný zápas se Stěžerami [10.4.2010], 1:3

doma - travnaté hřiště
ZÁPAS: Černilov - Stěřery (přátelsky) 1:3
SRAZ: 9:30 v kabinách

Jde o odvetu za minulý víkend. Snad se nás sejde trochu více .

Jak to dopadlo:

Dneska jsme v nevlídném počasí sehráli slušný zápas. Oproti minulému týdnu jsme jsme měli luxusní 4 hráče na střídání.
Behěm hry jsme soustředili na vyzkoušení hráčů na různých postech, takže z naší strany byla hra spíše neurovnaná a navrch měl soupeř. Vyzkoušeli jsme 3 gólmany, různě jsme s hráči posunovali abysme si je herně vyzkoušeli. Chválit musíme všechny za bojovnost. Chyb bylo dost, ale převládá spokojenost. Opravdu kvalitní výkon předvedla trojice obránců Vojta Hovorka - Tomáš Kadaník - Bertík Horák. Z ofenzivních hráčů nás nejvíce příjemně překvapil Mates Urban.
Jediný náš gól dal dnes Mates Obzina. Vzhledem k dešti jsme si nedali ani oblíbené "penčle" na závěr a utíkali jsme do sucha a tepla.

Škoda, že nedorazilo žádné z našich děvčat.