Elévové - mladší: Halové okresní přebory v Předměřicích, máme ZLATO

V hale v Předměřicích
ZÁPASY: viz. rozlosování
SRAZ: bude upřesněn
Nominace: všichni, ale naše borce rozdělíme do dvou týmů (přihlásili jsme A i B, ať si všichni pořádně zahrají)

Jak hrálo Bčko ?
Sestava: Novotný Martin - Vrabec Tobiáš, Voslař Jakub, Petrikovič Ondřej, Brož Ondřej - Briestenský Nikolas, Fibír Matouš, Slezák Jiří, Zídka Dominik

Černilov B - Předměřice 0:5
Černilov B - Stěžery A 1:6
(Vrabec)
Černilov B - Roudnice 0:4

Mlaďáci byli na turnaji hlavně získávat zkušenosti. Hráli proti starším a větším soupeřům, takže dostali naložíno. Ale to je jen posílí, stejně dopadli loni Palmič & spol. Rozhodně musím pochválit za předvedný výkon Tobíka - důrazný nebojácný určitě náš nejlepší hráč v poli a Marťu Novotného v brance, který nás hodně podržel.

Jak hrálo Ačko ?
Sestava: Strnad Jiří - Rejnková Natálka, Lankaš Jan, Palma Michal, Hrdina David - Havelka Ondřej, Hovorka Michal, Svatoň Jan, Kadaník Martin

Základní skupina:

Černilov A - Třebeš 1:0
Černilov A - Třebeš dívky 1:0
Černilov A - FC HK dívky 1:0
Černilov A - Nový HK B 2:0
(Lankaš, Palma)

Všechny zápasy sehrané na jedničku a s přehledem. Góly padly po výstavních kombinacích kdy Palmičovým dvorním nahrávačem byl David Hrdina a podstatné bylo, že Palmič většinou situace sám před gólmanem řešil s velkým přehledem - podíval se a uklidil míč k tyči. Asi nejtěžší zápas byl s dívkami z Třebše - jejich špílmachryně Míša Fejglová byla opravdu neskutečná, ale i ni tu jsme se připravili, nenechali ji rozběhnout s balonem ani vystřelit.
I přes hubené výsledky se nám dařilo střídat obě čtveřice,  takže jsme pošetřili síly na odpoledne.

Finálová skupina:

Černilov A - Stěžery A 4:1
(Palma 3x, Lankaš)
Samotného mne překvapilo, jak naši na soupeře vlétli. Od prvních vteřin se s neskutečnou chutí a bojovností do stěžeráků zakousli a během pěti minut dali 4 branky. I pátý gól jsme dali, ale tentokrát to byl vlastenec a Jirka na turnaji poprvé inkasoval. Opět dost času na place dostala čtyřka mlaďáků a vedla si moc dobře.

Černilov A - Nová Hradec A 1:0
(Rejnková)
Bez přestávky, další zápas hned proti největším favoritům. Kluci z Nového Hradce byli na turnaji jasně nejlepší a předváděli krásný kombinační fotbal, na druhou stranu celý turnaj hráli v podstatě jen ve 4 hráčích a moc nestřídali. Upřímně jsem se zápasu bál, ale náš tým sehrál fantastický duel. Celý tým se rozehrál a zdobila ho maximální bojovnost, kvalitní napadání a důraz. Od začátku jsme se do favorita zakousli a vytořili několik závarů před jeho bránou. V páté minutě to přišlo - vyšel nám dohodnutý signál z autu, když Náťa nahazovala dlouhý aut v podstatě do branky a gólman si balon sklepl do sítě. Postupem času jsme se začali dostávat pod tlak, soustředili jsme se na ubránění vedení, ale pevná obrana a Jirka v brance řekli soupeřovým střelcům jasné NE. I direktoriát turnaje zápas hodnotil jako vrchol dne.
Jediný zápas, kde jsme nemohli prostřídat komplet druhou čtyřku, na hřišti museli minimálně 2 zkušení borci zůstávat.

Černilov A - Slavia HK 1:2
(Palma)

Při pohledu na tabulku a kontrolním dotazem na vedení turnaje bylo jasné, že nám zlatá placka neuteče, takže jsme zápas odehráli v klidu. Větší prostor dostali mlaďáci, kteří nedostali v předchozím zápase s Novým HK tolik minut a tak jsme poprvé prohráli, ale tahle porážka nás rozhodně nebolela .

Před hráči smekám a moc jim děkuji. Dnešek se jim povedl na jedničku s hvězdičkou. A doufám, že si ho užili. Opravdu skvělí byli naši báječní fanoušci (rowdies) i na tomto poli jsme určitě vyhráli, naši fans byli nehlasitější a tým náležitě vyhecovali.

A jeste foto vitezu:

HOP_ml_ elevi_2011.doc31.5 KB