Elévové mladší: Halový okresní přebor, v Předměřicích, aktualizováno 16.11. - nakonec 3. místo !

16.11.2008 - 09:00
16.11.2008 - 14:00

KDY: neděle 16.11.2008
Sportovní hala Předměřice, kousek od hřiště (stejná jako minulý rok)
ZÁPASY: níže
SRAZ: 8:45 u kabin nebo 9:15 na místě
NOMINACE: uvidíme na trénincích jak na tom budem zdravotně, ale když nebudeme postupovat tak odehrajeme 30 minut v 5+1, takže nebudeme brát max. počet lidí, aby si zahráli jen pár minut, vidíme to na 8-9 lidí
aktuální nominace (14.11.): Vašek Mach, Martin Hynek, Tomáš Kadaník, Hynek Horák, Martin Flégl, Natálka Žídková, Štěpán Jukl, Roman Věcek, Vojta Šmied

Původně měly být přebory v nové hale v Třebši, ale vzhledem k problémům se spodní vodou je k akci nezpůsobilá, takže došlo přesunu do Předměřic.

Organizační pokyny:

Turnaj se hraje ve sportovní hale v Předměřicích n. L. 16. 11. 2008. a účastní se 17 družstev rozdělených do 4 kvalifikačních skupin. Vítězové skupin postupují do finále. Ve skupinách se hraje každý s každým 1 x 10 minut a také finále se hraje každý s každým na 1 x 10 minut. Nastupuje brankář + 5 hráčů v poli. Maximální počet hráčů jednoho družstva je 12. Střídání je povoleno hokejovým způsobem v přerušené i nepřerušené hře. Auty se vhazují, rohy se kopou, malá domů brankáři je povolena. Brankář může vykopávat a vyhazovat míč neomezeně. Před zahájením odevzdají družstva soupisku. Všichni hráči hrají v sálové obuvi, doprovod použije návleky nebo přezůvky. Upřesnění pravidel a instruktáž bude provedena před zahájením jednotlivých skupin. Družstva musí mít k turnaji platné registrační průkazy. Týmy klubů, hrajících vyšší soutěže, startují s hráči minimálně o 1 rok mladšími. U týmů B či C označen ročník hráčů, kteří mohou startovat.

Skupina A (sraz do 8 hodin), Probluz A, Kunčice, Třebeš B (01), FC Hradec C (01)

Skupina B (sraz do 9.30 hodin): Černilov, Nový Hradec, Předměřice, Kobylice
časový program: 10 Černilov – Kobylice, 10.12 Nový Hradec – Předměřice, 10.24 Kobylice – Předměřice, 10.36 Černilov – Nový Hradec, 10.48 Nový Hradec – Kobylice, 11 Předměřice – Černilov.

Skupina C (sraz do 11 hodin): Chlumec B (01), Stěžery, Slavia Hradec, Miletín

Skupina D (sraz do 12.30 hodin): Hořice, Roudnice, Olympia B (01), Dohalice, Probluz B

Finále: 15.20 1A – 1D, 15.32 1B – 1C, 15.44 1D – 1C, 15.52 1Å – 1B, 16.04 1B – 1D, 16.16 1C – 1A

16.30 závěr s vyhlášením přeborníka.

Jak to probíhalo:

Zatím jen v letu, protože v turnaji ještě nekončíme.

Černilov - Kobylice 3:0
(Flégl 3x)
Jasná záležitost. Soupeř nestíhal. Mohli jsme vyhrát i vyšší rozdílem.

Černilov - Nový Hradec 0:1

Vyrovnané utkání, kde jsem neproměnili šance a naopak soupeř využil našeho špatného výkopu od brány.

Černilov - Předměřice 2:1
(Flégl 2x)

Tady jsme museli vyhrát, abychom mohli myslet na postup. Předměřice totiž Nový Hradec porazili.
Kluci konečně hráli to co od nich čekáme. Agresivně a s chutí se do domácích zakousli, nepustili je přes půlku a zaměstnávali soupeřova šikovného gólmana. Parodoxně jsme první gól dostali po ojedinělé akci soupeře a bylo zle. Naštěstí kluci nesvěsili hlavy a pokračovali v dobré hře. Hynek sbíral v záloze většinu balónů a zásoboval Martina přesnou příhrou. Po jejich souhře jsme z rohu srovnali a necelou minutu před koncem opět stejná dvojička zápas rozhodla, když Martin prokázal, že dnes má střeleckou formu.

A protože první 3 týmy měly stejně bodů, rozhodlo skóre a lepší vzájemný zápas s Předměřicemi v náš prosběch a postoupili jsme do finále.

Zápasy ve finálové skupině:

Mezi poslední 4 postoupily ještě týmy Probluze, Stěžer a Roudnice. Všechny po celý turnaj hrály velice dobrý fotbal a jejich postupy byly zasloužené.

Černilov - Stěžery 0:0
Stěžery podle mne hrály nejlepší fotbal a hlavně se opíraly o výkony kapitána Ledvinky, kterému předměřická hala velice seděla. Zápas to byl vyrovnaný, kapitána jsme pěkně pohlídali. Nicméně nám zvlhl střelný prach a žádná z šancí nejskončila v soupeřově síti. Stěžerští byli nebezpeční, ale 2 pěkné zákroky předvedl Vojta Rejtar v bráně a nulu pohlídal.
Nebyli jsme o nic horší, ale krůček ke gólu chyběl.

Černilov - Probluz 0:0
Další vyrovnaný zápas. Problužstí byli hodně fotbaloví, ale kluci hodili náš podzimní zápas z venku za hlavu a hráli nebojácně. Tlačili se dopředu, ale většinu akcí nám překazila výborná stoperka soupeře. Když jsme si už šanci vytvořili, tak chyběl větší přehled. Šance Rooneyho a Marti Flégla byly gólové. Ale obzvlášť v hale se nevyplácí otálet se střelbou.
Takže další plichta.

Černilov - Roudnice 0:1
V posledním zápase s Roudnicí jsme věděli, že je třeba pohlídat jejich střelecky disponovaného kapitána (v základní skupině dal tuším 17 branek). To se povedlo, v podstatě si ani neškrtl, postaral se o něj Hýňa. Soupeře jsme tlačili do vápna, spálili jsme hromadu tutovek, kopali nesčetně rohů, balón několikrát hopskal před brankovou čarou, ale nenašel se nikdo kdo by ho propálil.
Po náhodné akci 15 vteřin před koncem kdy jsme už byli trochu frustrovaní z koncovky přišel z ojedinělé akce soupeře gól - z autu blízko naší branky naši 4 hráči nepohlídali 2 soupeřovy hráče a inkasovali jsme hodně lacinou branku. Na rozehrání už nebyl čas a zápas skončil.
Dovolím si tvrdit, že tuhle porážku jsme si nezasloužili.

Nakonec jasně zvítězily Stěžery (stratily body jen s námi), na druhém místě byla Roudnice a my skončili před Probluzí třetí.

Naše vystoupení hodnotíme pozitivně. Na to, že jsme letos v hale ještě nebyli, se kluci s povrchem srovnali vcelku dobře. A i když z finálových zápasu jsme lehce rozčarovaní, protože nás nikdo nepřehrál a v našich silách bylo skončit lépe, nesmíme být nenažraní. Štestí jsme si holt vybrali už základní skupině. Takhle mají kluci medaile a klub nové balóny pro elévy, což je velice pozitivní výsledek.