Elévové mladší: Halový okresní přebor, v Třebši, - jsme MISTŘI !!!

14.11.2009 - 00:00
14.11.2009 - 16:29

KDY: sobota 14.11.2008
KDE:
Sportovní hala Třebeš, kousek od hřiště (nově postavená)
ZÁPASY: viz níže
SRAZ: parta 1 - "starší" v 8:30 u kabin nebo 8:50 na místě
parta 2 - "mladší" v 10:25 na místě my už zpatky ke kabinam nejedem ;-)
NOMINACE: všichni
PARTA 1 "starší": všichni co letos končí v mladší elévech + 1 mladší žolík - Vojta Šmied (počítáme s ním do kasy), Natálka Žídková, Tom Kadaník, Michal Dolejší, Štěpán "Rooney" Jukl, Mates Obzina, Bertík Horák, David Jaroš
uvidíme jak na tom zdravotně budou Mates s Bertíkem, zatím se ještě doléčují
PARTA 2 "mladší": všichni co budou ještě příští rok v mladších elévech - Náťa Rejnková, Klára Kosinová, Lenka Kosinová, Vojta Hovorka, Dominik Hroneš, Jan Horák, Tomáš Drešer, Mates Urban, Honza Lankaš

Hlavně nikdo neomaroďte !!! 

Přihlásili jsme 2 týmy, protože nás je dost a myslíme si, že si všichni zaslouží dostat příležitost.

Pravidla:
Turnaj se hraje ve sportovní hale v Třebši 14. listopadu 2009. Turnaje se účastní 17 družstev, rozdělených do čtyř kvalifikačních skupin. Vítězové skupin postupují do finále. Ve skupinách se hraje každý s každým 1x10 minut. Také finále se hraje každý s každým na 1x10 minut.Nastupuje brankář + 5 hráčů v poli. Maximální počet hráčů jednoho družstva je 12. Střídání je povoleno hokejovým způsobem v přerušené i nepřerušené hře. Auty se vhazují, rohy se kopou. Malá domů brankáři je povolena. Brankář může vykopávat a vyhazovat míč neomezeně. Před zahájením odevzdají družstva soupisku. Všichni hráči hrají v sálové obuvi, doprovod použije návleky nebo přezůvky. Upřesnění pravidel a instruktáž bude provedena před zahájením jednotlivých skupin.
Družstva musí mít k turnaji platné registrační průkazy. Týmy klubů, hrajících vyšší soutěže startují minimálně s o jeden rok mladšími!

Harmonogram:

skupina A: Probluz, Nový Hradec, Stěžery, FC HK žákyně
8:00Nový Hradec-FC HK žákyně, 8:12 Stěžery-Probluz, 8:24 FC HK žákyně-Probluz, 8:36 Nový Hradec-Stěžery, 8:48 Stěžery-FC HK žákyně, 9:00 Probluz-Nový Hradec sraz 7:30

skupina B: Černilov, Kunčice, Třebeš dívky, Kobylice
9:30 Černilov-Kobylice, 9:42 Kunčice- Třebeš dívky, 9:54 Kobylice-Třebeš dívky, 10:06 Černilov-
Kunčice, 10:18 Kunčice-Kobylice, 10:30 Třebeš dívky-Černilov sraz 9:00

skupina C: Chlumec B, FC HK 2003, Černilov B, Třebeš B
11:00 Chlumec B-FC HK 2003, 11:12 Černilov B-Třebeš B, 11:24 FC HK 2003-Třebeš B, 11:36 Chlumec B-Černilov B, 11:48 Černilov B-FC HK 2003, 12:00 Třebeš B- Chlumec B sraz 10:30

skupina D: Slávia HK B, Roudnice, Miletín, Dohalice, FC HK 2002
12:30 Roudnice- FC HK 2002, 12:42 Miletín-Dohalice, 12:54 Slávia HK B -Roudnice, 13:06 FC HK 2002-Miletín, 13:18 Slávia HK B-Dohalice, 13:30 Roudnice-Miletín, 13:42 Dohalice-FC HK 2002, 13:54 Miletín-Slávia HK B, 14:06 Dohalice-Roudnice, 14:18 FC HK 2002-Slávia HK B
sraz 12:00

Finále: 14:40 1A-1D, 14:52 1B-1C, 15:04 1C-1C, 15:16 1A-1B, 15:28 1B-1D, 15:40 1C-1A

Závěr a vyhlášení přeborníka 16:00

Jak to probíhalo:

První parta hrála výborně celý den, to na začátek.
Naštěstí se udravili marodi, takže byli 2 na střídání. Sestava byla: Vojta Šmied v bráně, Natálka Žídková s Tomem Kadaníkem v obraně, na záloze se střídali bojovník David Jaroš s Bertíkem Horákem a v útoku se točili Štěpán "Rooney" Jukl, Míša Dolejší, Mates Obzina. 

Černilov - Kobylice 2:0
(Jukl, Žídková)

Kobylice se představili hodně fotbalově. Naši borci a borka začali nervózně, ale postupně se uklidnili a začali soupeře přehrávat. Výsledkem byla trefa Rooneyho po úniku a parádní gól Natálky, kdy dostala z rohu pěknou příhru od Toma, odvážně popotáhla k bráně a propálila projektil do sítě. Zbytek zápasu jsme k klidu dohráli. Pouze jedna akce soupeře byla nebezpečná a to nás Vojta v bráně výborně podržel.

Černilov - Kunčice 3:0
(Jukl 3x)

Z Kunčic jsem měl velkou obavu. Na trávě nás hodně potrápili, mají tým fyzicky hodně vyspělý a důrazný, čekal jsem že to budou naši největší soupeři o postup. Ale naši žádný respekt neměli, soupeře k ničemu nepustili a Rooney, který se dostal do vynikající fazóny a dělal si v soupeřově obraně co chtěl, hattrickem rozhodl.

Černilov - Třebeš dívky 4:0
(Jukl 2x, Jaroš, Kadaník)

Děvčata byla spíš mladšího ročníku, takže zápas byl jen otázkou skóre. Navíc nám by na postup stačila i porážka.
POSTUP byl doma, úkol splněn.


Druhá parta měla krůček k postupu. Protože na poslední chvíli nedorazil favorizovaný Chlumec a soupeři byli hodně hratelní. Sestava: Náťa Rejnková v bráně, obrana - Vojta Hovorka a Klára Kosinová, ofenziva - Domino Hroneš, Honza Horák, Honza Lankaš, Tom Drešer, Lenka Kosinová a Mates Urban.
Sehráli jsme tedy díky absenci Chlumce (prý virová epidemie) jen 2 zápasy, ale za to prodloužené. Všechny chválím za kvatilní a bojovný výkon. Defenziva fungovala na 1* - Náťa v brance byla excelentní a duo beků Vojta s Klárou bezchybní. Koncovka vázla - nebyli jsme schopni pořádně ukopnout před soupeřovou bránout těžký sálový míč. Proto dvě bezgólové remízy.
Trochu zamrzí, že kdyby Honzík v posledních vteřinách posledního zápasu proměnil samostatný nájezd, tak jsme postoupili.
V každém případě velká pochvala.

Černilov - Třebeš B 0:0

Černilov - FC HK C 0:0

Finálová skupina:

Dali jsme si pauzu a s chutí jsme se vrhli na do finálových bojů.

Černilov - FC HK C 6:0
(Kadaník 3x, Jukl 2x, Žídková)

2003ky z FCčka nemohli fyzicky ani fotbalově konkurovat. Rozdíl dvou let byl moc. Naši si s chutí zastříleli. Když soupeř zahustil obranu, tak se trefovali naši bombeři z dálky, když hráli víc dopředu, tak měli naši útočníci prostor ke skórování z vápna.

Černilov - Probluz 1:1
(Kadaník)

Nejlepší soupeř na turnaji. Hodně vyspělí fotbalově a techniční. Na trávě s námi "zametli", takže jsme duelu šli s respektem. Ale naši sehráli perfektní duel. Díky Rooneymu jsme byli nebezpečnější a když Tomáš z trestňáku dal vedoucí gól a soupeře jsme do vážnější šance nepouštěli, začal jsem veřit ve výhru. Vyrovnávací gól jsme si vlastně dali sami, Vojta se nedohodl s Tomem při rozehrávce od brány a výsledkem bylo "namazání" na gól - hodně laciná branka. Dál už jsme se soustředili na dobránění remízky, protože v úvodním duelu Probluz přes velký tlak s Miletínem remizovala, což nám otvíralo cestu ke zlatu.

Černilov - Miletín 2:1
(Žídková, Jukl)

Miletín měl tým s hodně dobře rostlými a bojovnými "chasníky". Ale dnes jsme v bojovnosti nezaostávali. Na naší straně byla i lepší organizace hry. Navíc kluci a holka věděli, že výhra je jistý první flek, takže za ní opravdu šli. Tlačili jsme soupeře, neproměnili několik loženek. Naštěstí nám pomohla veliká zbraň - Nátin aut. Natálka byla schopná z autu na půlce hřiště hodit balón téměř do brány. A při jednom povedeném megahodu do vápna si dezorientovaný obránce ramenem srazil míč do sítě. Když se v šesté minutě prosadil Rooney, vše nasvědčovalo, že je rozhodnuto. Soupeř se k ničemu nedostával.
Ale snížení přišlo z trestného kopu už v sedmé minutě, takže poslední chvíle byly nervózní. Těsně před koncem soupeřův brejk zmařil odvážným výbehěm z brány Vojta a po siréně vypukla naše obrovská radost.
Nakonec by nám v posledním zápase stačila i remíza - na skóre bysme byli před Probluzí.
Takhle je to ale úplně evidentní - jsme OKRESNÍ PŘEBORNÍCI !! SRŠÁNI PARÁDA !!!

Za dnešek chválím úplně všechny. Specielně bych vyzdvihl výkon dvou našich pilířů - Natálky Žídkové, která byla vynikající - jistá, důrazná a s přehledem, nejen že se přes nikdo nedostal, ale pomáhala hodně hře dopředu a Štěpána Jukla, který řádil mezi soupeřovými beky - drzá klička, krytí balonu, střelba, nevypuštěný jediný souboj, paráda - byl i druhým nejlepším střelcem celého turnaje.

Moc děkujeme rodičům za neunavné povzbuzování a pomoc s organizací.
Nás hřeje u srdce, že posledních 14 dní, když jsme se hodně věnovali hře v hale nebylo zbytečných. Opravdu bylo na našich znát, jak pokrývali k hráče, hráli dobře pozičně, měli dobře sehrané auty a věděli co delat při standardkách.