Elévové - mladší: Konec sezony je TU

Včera jsme si v této sezoně naposledy společně zatrénovali. Poslední trénink byl volný, plný soutěží. Všechny nás teď čeká delší prázdninový odpočinek.

Poslední zápas nás čeká v neděli. Symbolicky budeme hrát přátelák doma proti Předměřicím, ale v sestavách na příští rok.
To znamená, že starší elévové pro budoucí sezónu, tedy hráči narození v roce 1998 a 1999, se v neděli 15.6.2008 budou hlásit v kabinách u trénéra R. Imlaufa v 8:00. Zápas začíná v 8:30.
Nominovaní hráči ročníku 2000 a mladší se sejdou v 9:00 v kabinách u trenérů Horáka a Kadaníka, aby v 9:30 sehráli zápas proti svým vrstevníkům z Předměřic.

Připomínáme: uzavíráme přihlášky na soustředění. Nejste-li přihlášení a máte zájem, dejte vědět vašim oblíbeným trenérům. Detaily naleznete zde na našem webu. Jen abych zdůraznil - první den máme program i pro rodiče včetně opékání kuřat, takže nespěchejte domů . Sobotu bereme jako rozlučkovou. Rodiče pomohou svým rošťákům vybalit, strávíme společné odpoledne [plavky s sebou] a večer opečeme kuřátka v tee-pee.