Elévové - mladší: Mistrovský turnaj jaro 6, venku

ZÁPASY: Černilov - FC HK B, Černilov - Třebeš C
SRAZ: 8:00 u kabin nebo 8:30 na místě
Rozhodčí: Frič, Bačo
Nominace: Žaba 2x, Rejnek, Gernat, Roubal, Daněk, Drešer, Horák, Kadaník, Gajdoš, Beneš, Kopiště

Informace před zápasy:

Hraje se opět podle pravidel mistrovké soutěže - systémem 7 hráčů v poli + 1 gólman.
Klasicky si nezapomeňte vzít: kopačky, chrániče, gumičky, pití, svačinu, ručník.
Oba týmy u svých krajských A-ček mají volno, takže čekáme nejsilnější sestavy a těžké zápasy. Jestli ale chceme ještě myslet na 3. flek, musíme oba zápasy vyhrát.

Výsledek:
Černilov - FC HK B 0:5

Černilov - Třebeš C 3:3
(Daněk 2, Roubal)

Komentář:

Zápasy se hrály za velmi nepříznivého počasí. Déšť vytvořil na některých místech stadionu i kaluže.
V prvním zápase se ukázalo že dvoutisícovky ze Spartaku už jsou dál než my, v rychlosti, důrazu i technice, bohužel. První poločas měl Spartak převahu, ale kluci dobře bránili a občas zahrozili z protiútoku. Před jeho koncem jsme inkasovali laciný gól na 0:1, po hrubici obrany [stoper zaspal a i po zaspaní při třech rychlých krocích mohl balon odehrát mimo]. Nutno říct že Kuba v bráně chytit 2 loženky. Do druhého poločasu jsme hru otevřeli s cílem výsledek otočit, ale "po zásluze" jsme inkasovali další branky [2 nebyly regulerní, ale to je vcelku nepodstatné]. Soupeř nás prostě přehrál.

Zápas č. 2 se původně neměl hrát, protože soupeř nedorazil na turnaj. Nicměně se Třebešští před 10tou objevili a zápas se odehrál. Kluci už se pomalu převlíkali z dresů a chystali se na cestu domů, když se dozvěděli že mají ještě hrát, což je rozhodilo. Kuba odmítl hrát a Štěpána jsme museli uprosit aby šel vůbec na plac (!!).
Za Třebeš nastopil hlouček školkových prcků a 3 vetší kluci, takže jsme čekali že z naší strany půjde jen o výšku skóre. Ale k našemu zdešení prckové bojovali a jeden "skoro dorostenec" si dělal co chtěl. 3x utekl přes celé hřiště, udělal z našich kužele a s chutí skóroval. My jsme se trápili, nedařila se triviální příhra, po návratu Kuby jsme alespoň začali být nebezpeční dopředu. Silou vůle jsme otočili skóre v náš prošpěch na 3:2, ale celý dnešní výkon podtrhla luxusní příhra naší zálohy přímo k "dorostenci", který schutí srovnal na konečných 3:3.

Za dnešek můžu pochválit jen Kubu v bráně za první poločas prvního zápasu. Jinak všichni zahráli hluboce pod svoje možnosti.