Elévové - mladší: Mistrovský turnaj jaro 8, venku

08.06.2008 - 11:30

KDY: neděle 8.6.2008
Na hřišti SK Roudnice nad Labem
ZÁPASY: Černilov - Roudnice, Černilov - Lhota p. L.
SRAZ: 8:45 u kabin nebo 9:30 na místě
Rozhodčí: Hušek, Frič
Nominace: Žaba 2x, Rejnek, Gajdoš, Kadaník, Horák, Flégl, Věcek, Hynek, Jukl, Hlavsa, Beneš, Gernat

Informace před zápasy:

Hraje se opět podle pravidel mistrovké soutěže - systémem 7 hráčů v poli + 1 gólman.
Klasicky si nezapomeňte vzít: kopačky, chrániče, gumičky, pití, svačinu, ručník.
Jedeme si fotbal užít, v tabulce už nemůžeme klesnout ani postoupit, takže žádné nervy.

Výsledek:
Černilov - Roudnice 1:0
(Žaba Jan)

Černilov - Lhota p. L. 5:0
(Žaba Jan 2, Horák 2, Flégl)

Komentář:

Na dnešním turnaj nám chyběli 4 hráči, kteří hrávají v základní sestavě, holt škola v přirodě má přednost. Naštěstí máme široký a teď už můžu potvrdit i šikovný kádr.
Zápas s Roudnicí byl vyrovnaný, nikdo neměl jasně navrch. Šancí nebylo moc, hra se předevšim odehrávala mimo pokutová území. Nás zaměstnával hlavně soupeřův vytáhlý kapitán. Když už se soupeř do nějaké soupeř dostal, tak nás podržel Kuba v bráně. Nám se také dlouho nedařilo nějako šanci proměnit. Naštěstí jsme cca. 5 minut před koncem kopali trestný kop a Jéňa vymetl šibenici. Po gólu to kluci v zadu zkušeně "zavřeli" a s přehledem ubránili cennou výhru. Pozitívní bylo, jak jistě pracovala trojčlenná obrana ve složení Míra - Tom Gajdoš - Štěpán Gernat a nově sestavená záložní dvojice Hynek - Jéňa o sobě věděla, byla kreativní a hodně nebezpečná.
S Lhotou to bylo o dost jednodušší. Soupeř, kromě 3 vetších borců nastoupit spíše s drobotinou, takže kluci měli dost prostoru ke kombinační hře. První gól naštestí padl záhy, když Pavlík obral o balón jednoho z habánů a připravil Martinovi Fléglovi loženku. Za chvíli prostřelil gólmana Jéňa a mohli jsme v klidu míchat sestavou. V druhém poločase jsme prospali začátek, když kluci řešili proč hrají zrovna tady a né jinde a soupeř se dostal do dvou šancí. Pak naši zapli zase naplno, Hynek dvakrát zatáhl a skóroval. A nakonec výsledek zpečetil Jéňa. Ale spoustu šancí kluci spálili. Dnes to nevadilo. Všichni zůčastnění zaslouží velikou pochvalu za to jak si poradili bez nejstarších kluků.