Elévové mladší: poslední kolo ve Stěžerách

22.03.2014 - 11:00
22.03.2014 - 14:00

KDY: sobota 22.3.2014
v nafukovací hale Stěžery (hned vedle hřiště)
ZÁPASY:
12:00 Černilov B - Třebeš B
13:00 Černilov A - Třebeš A

A jak to dopadlo ?

Černilov B - Třebeš B 2:18
(Jakub, Vrběcký)
Výsledek hovoří za vše. Soupeř byl větší, fotbalovější a přehrával nás. My jsme střídali 11 lidí a asi i díky tomu jsme se nedostali pořádně do tempa. Navíc stále děláme stejné chyby, nejsme dost důrazní. Co mne potěšilo - návrat Lucky (skoro po roce opět na place a myslím, že to bylo hodně nadějné), krásná branka Toma, kdy konečně dostal pěknou přihrávku, dovolil si drzou kličku o hlavu většímu obránci a s přehledem zakončil, bojovnost Jáši. Čeká nás na jaře hodně práce.

Černilov A - Třebeš A 4:5
(Petrikovič, Pelikus, Gušlevský, Havel)
Kvalitní a užitečné utkání za které musím všechny naše borce moc pochválit. Vzhledem k marodům jsme si museli ještě vypomoci Fílou a Daňourem, takže půlka našich borců byla dnes ročníku 06. Přesto jsme silného krajského soupeře zatlačili a celý zápas téměř nepustili z půlky. Bohužel nejsme dost hladoví po gólu a důrazní v koncovce a soupeř nás trestá po brejcích na 1-2 doteky. Herně určite super, jen to zařízení musíme trefovat ;-)

Ještě krátké info - vzhledem k počtu hráčů jsme do jarní soutěže přihlásili o jeden tým navíc. Budeme tak mít týmy A,B a C. Jde o to, že když nás je cca. 30 mladších elévků a sešli bychom se turnaj komplet, tak při dvou týmech nám hraje v jednu chvíli 10 hráčů a 20 kouká.  To ale nechceme. Potřebujeme pro všechny hráče maximální herní praxi. Proto máme o tým navíc a zároveň nejostřílenější 05ky budou chodit pomáhat starším elévkům na jejich zápasy.