Elévové mladší: přátelák v Jaroměři

ZÁPAS: Jaroměř - Černilov
SRAZ: 9:30 u kabin nebo 9:50 na místě
Nominace: všichni

Jde o přípravu, jedeme si zahrát fotbal - na výsledku nikterak nesejde.
Podstatné je sehrát zápas v 7+1 a hlavně mladším ročníkům fixovat základní návyky.
První mistráky jsou za humny je třeba se trochu sehrát. Doufám, že se nás zůčastní co nejvíce.
Aktuálně jsme s hráči pod stavem.

Hlášeni jsou (pátek 14:48): Tom Kadaník, Vojta Šmied, David Jaroš, Mates Urban, Dominik Hroneš, Honza Lankaš, Náťa Žídková, Mates Obzina, Tomáš Drešer. Snad i Honza Horák. Zatím vím, že 100% nebudou Kosinky, Míša Dolejší, Rooney, Bertík Horák, Náťa Rejnková.

Jak to dopadlo ?

Chválíme všechny statečné účastníky. Účel splněn, pěkně jsme si zahráli, vyzkoušeli naše borce na různých pozicích - zkrátka povedená akce. Domácí byli fotbalovější, kdybysme počítali góly, tak určite vyhráli - hádám tak 10:5, líp kombinovali, ale naši borci vše doháněli bojovností. Po 2 trénincích s 20% účastí nemůžeme čekat zázraky.
Sejdeme se ve větším počtu, potrénujem a hra bude koukatelnější.
Potěšili nás všichni, nicméně vynikající byla dnes Náťa Žídková, jistá a důrazná na stoperu, v útoku nekompromisní a gólová - jednička s hvězdičkou !!!