Elévové - mladší: Přátelák v Jaroměři [pondělí 7.3.2011]

ZÁPAS: Černilov - Jaroměř
SRAZ: 16:00 u kabin nebo 16:30 na místě
Nominace: všichni

Ještě ladíme účast aby nás bylo dost. Ale s největší pravděpodobností pojedeme. Dohodnuto - JEDEME !
Potvrzená účast: Hovorkáči, Marťa Kadaník, Míša Palma, Honzík Lankaš, Náťa Rejnková, Jirka Strnad, David Hrdina
Omluveni: Mates Urban, Domino Hroneš

A jak to dopadlo ?

V pondělí ráno onemocněli Hovorkáči, ale na zápas dorazili k naší velké radosti Kosinky. Po dramatickém hledání haly některými účastníky se nás sešlo nakonec 8. Zapůjčili jsme si 2 domácí hráče, abysme měli 2 celé čtveřice a jednoho pro případ zranění.
Na to že v podstatě nejzkušenější borci (skoro celá základní čtyřka chyběla) dnes chyběli, jsme sehráli slušné utkání. Na góly bych řekl lehce pro soupeře, nicméně jsem je nepočítal - nebylo proč. Tím že byli dnes převážně mlaďáci, tak trpěla hra - nepřihráli jsme si, nenabídli se, honili se ve víc hráčích za balonem - na druhou stranu jsme vše doháněli důrazem a rychlostí. Jen dobrým napadání jsme získali minimálně 3 branky. Výborní byli i oba naši gólmani.

POZOR: ve čtvrtek nebudu, ale na trénink dorazí trenér starších elévů, tak se k němu chovejte pěkně a počítejte s něděli - v 11:00 hrajeme ve Stěžerách proti FC HK dívky, v 10:00 bude odjezd od kabin.