Elévové mladší: přátelák ve Stěžerách

ZÁPAS: Stěžery - Černilov
SRAZ: 16:00 u kabin nebo 16:30 na místě
Nominace: všichni

Jde o přípravu, jedeme si zahrát fotbal - na výsledku nikterak nesejde.
Stěžerští přijeli na přátelák k nám předminulý týden, tentokrát návštěvu oplatíme.

A jak to dopadlo:

Bylo nás nakonec 14 - Kuba Hovorka s Vaškem Machem se vystřídali v bráně, jen v poli byli Marťa Hynek, Tom Kadaník, Náťa Žídková, Hynek Horák, Marťa Flégl, Štěpán "Rooney" Jukl, Mates Obzina, Mates Binar, Vojta Šmied, Kuba Kvapil, Bertík Horák a Míša Dolejší.

Dnešek hodnotíme pozitivně - počasí se umoudřilo, sešlo se nás dost a hrál se pěkný fotbal.
Domací se jako první gólově prosadili, ale pak převzali otěže naši borci a zlepšeným výkonem soupeře zválcovali. Hlavně Rooney byl při chuti a vsítil hattrick. Spolu s Martinem Fléglem dostávali soupeřovu obranu pod veliký tlak. Výborným výkonem se dnes prezentoval Martin Hynek na levém beku, nejen že přes něj nikdo neprošel ale pomáhal akce i úspěšně zakládat. Zbytek party se snažil, takže konečný výsledek byl plus mínus 9:2 pro nás. Rozhodně je to dobrý příslib před nedělí.