Elévové mladší: Přípravný turnaj ve Lhotě p. L.- "SMOLNÉ 2. MÍSTO"

30.08.2014 - 00:30
30.08.2014 - 13:30

Týden před začátkem soutěží si střihneme test schopností. Ve Lhotě p. L. se zůčastníme 8. ročníku turnaje O pohár starosty.

KDY: sobota 30.8.2014 od 8:30
KDE:
Na hřišti TJ Sokol Lhota p. L.
SRAZ: 7:30 u kabin ve směru od hasičárny nebo v nejpozději v 8 na místě
Nominace: v týdnu před zápasem dle aktuálního zdravotního stavu, zatím potvrzení: Veselovský, Pelikus, Matys, Pelouch, Slepička, Hroneš, Natálka Kvašinská, Tříska Honza. Počítám, že beru do auta Filipa P. , Náťu, Honzíka T., Lukyho. Kdyby byl problém s dopravou, dejte vědět, zkusíme vyřešit. Luboš

Více v příloze.

V základní skupině čekáme kvalitní soupeře - Třebeš dívky, Olympii HK a Chlumec. Jako překvapení máme na sobotu zbrusu novou sadu dresů, kterou nám věnovala firma HNG Czech, s.r.o. 

Jak to dopadlo?

Černilov - Třebeš dívky 13:0 

G: Pelouch 4, Veselovský 5, Slepička 1, Tříska 3

Naše jasná záležitost, holky byly malé, v pohodě jsme si zastříleli a rozběhali se.

Černilov - Chlumec 3:3

G: Veselovský, Matys, Slepička

Nejtěžší soupeř ve skupině a nakonec jsme zjistili, že i v turnaji. Makáme, bojujeme a jsme lepším týmem. Bohužel nepromněňujeme asi 5 gólovek, mnohé vychytává špičkový brankář soupeře. Jak nás ta remíza nakonec bude mrzet v tu chvíli netušíme.

Černilov : Olympia HK 4 : 1

G: Slepička, Pelouch 2, Veselovský

Zápas jasně v naší režii, za 5 minut je po zápase a můžeme i pošetřit síly.

 

Do finálové skupiny postupujeme z 1. místa a s o gól lepším skóre než Chlumec.

Finálová skupina

Černilov : Kratonohy 8 : 2

G: Veselovský 7, Slepička

Jednoznačně Lukášův zápas. Se soupeřem si děláme co chceme a Lukášův apetit nezná mezí. Dělá si ze soupeře slalomové kuželky, 7 gólů dává a 8 připravuje před prázdnou kasu.

Černilov : Lhota pod Libčany 3 : 1

G: Veselovský 2. Pelikus

Věděli jsme, že na prvenství potřebujeme vyhrát o 3 góly. Asi nám to trochu svázalo nohy a ztrácíme lehkost, málo kombinujeme, ale rveme se a pořád jsme ve vedení o 2 góly. Bohužel ten jeden gól nám není souzen dát. Takže končíme se stejně body, stejným vzájemným zápasem a s naprosto stejným skóre z finálové skupiny jako Chlumec. Apeluji na pořadatele, že jsme dali o gól více v základních skupinách, ale oni rozhodli, že se budou kopat penalty. Bohužel nás brankář Chlumce ve 2 sérii vychytává a končíme druzí.

 

Za výkony na turnaji jsme děti velice pochválili a potěšilo nás, že jsme se prezentovali i pěknou hrou. Chci apelovat na rodiče, ať se jezdí na SVÉ děti koukat a zafandit, udělat partu a pomoci nám. Budeme potřebovat s přípravami hřiští, odvozem dětí, vázáním tkaniček, strojením dětí.

V týdnu jsou tréninky úterý a čtvrtek pro všechny, středa pro 2006 a vybrané mladší.

O víkendu nás čeká nálož prvních mistráků v okese i kraji.

 

PřílohaVelikost
IMG_20140830_134354.jpg753.21 KB
IMG_20140830_113630.jpg756.55 KB