Elévové mladší: Přípravný turnaj ve Vamberku v hale

KDY: neděle 7.12.2008
Sportovní hala Baníku Vamberk - hned u umělky, kde jsme hráli na podzim
ZÁPASY: turnaje se zúčastní 8 týmů rozdělených do 2 skupin
SRAZ: 7:45 u kabin nebo v 8:30 na místě, do Vamberka je to nějakých 35 km, bude účelné se "sesednout"
NOMINACE: hrajeme systémem 1+4, takže potřebujeme gólmana a 8 lidí, minimálně gólman a 4 lidi, je to akce od rána do cca. 15:00, dejte nám prosím vědět, kdo může a na tréninku vyladíme sestavu, přednost mají ti, co nebyli naposledy ve Stěžerách a dál ti co chodí na tréninky
Po tréninku je sestava jasná, vyhledem ke spoustě marodů a výletníků jsme dali do kupy 7 statečných: Vojta Rejtar do brány a do pole: Roman Věcek, Tomáš Kadaník, Martin Flégl, Hynek Horák, Štěpán Jukl, Vašek Mach

POZOR: sálová obuv je nutná !

informace od pořadatele jsou v příloze

ÚČASTNÍCI:

SKUPINA A: 1a TJ Baník Vamberk, 2a SK Solnice, 3a MFK Nové Město nad Metují, 4a Slovan Broumov-Tygři

SKUPINA B: 1b FK OEZ Letohrad, 2b FC Rokytnice, 3b FK Černilov, 4b Slovan Broumov-Žraloci

A jak to dopadlo:

SKUPINA:

Černilov - Slovan Broumov-Žraloci 3:0
(Flégl 3x)

Broumov na turnaj přihlásil 2 týmy a tento byl ten slabší. 2 hodně šikovní kluci, obří gólman a zbytek spíš menší snaživí kluci ročníku 2001. Proto jsme od začátku soupeře tlačili a po zásluze jsme vyhráli, když se dnes s chutí hrající Martin vsítil hatrick. 2x vyšla akce z autové rozehrávky, když soupeř nečekal, že Hynďa hází tak daleko.

Černilov - FC Rokytnice 5:2
(Flégl 3x, Kadaník, Mach)

Kluci s chutí na soupeře vlétli a aktivní Martin rychle 2 skóroval. Následně jsme podlehli uspokojení a trochu vypadli rytmu a během našich 3 hluchých minut se jim podařilo srovnat. Poprvé po přešlapu gólmana následovala penalta, na kterou si sice Vojta šáhnul, ale nakonec stejně proklouzla za jeho záda. Druhý gól padl po pěkné individuální akci soupeřova útočníka a našem nedůsledném bránění. Proto znova prostřídali, houkli na kluky a opět začali hrát aktivně, proto góly na sebe nenechali dlouho čekat.

Černilov - Letohrad 1:0
(Mach)

Hráči Letohradu hrají kraj a bylo znát, že z naší skupiny jsou nejfotbalovější. Do zápasu jsme šli s respektem, ale kluci se nedali a začali soupeře přehrávat. Celý zápas byli lepší a soupeř si dlouho nedovolil poslat na hřiště svou druhou čtyřku, aby se první mohla vydýchat. Vypracovali jsme si 5 čistých šancí (Romča nastřelil břevno, Marťa byl několikrát sám před brankářem) a když už se schylovalo k bezbrankové remíze rozhodl Vašek Mach - minutu před koncem jeho nenápadná střela zaplula k tyči.

Stoprocentní výkon v posledním zápase znamenal postup z prvního místa.

PLAY OFF:

Čtvrfinále:

Černilov - Baník Vamberk 2:3
(Horák, Kadaník)

Vamberečtí sice zůstali v druhé skupině poslední, ale díky tomu, že točili větší počet hráčů. Ná zápas s námi postavili jen to nejsilnější a mladší kluci se na hřiště nedostali.
Tento zápas se nám nevyvedl. Začali jsme slušně a po pěké příhře šel Hynek sám na brankáře a v klidu poslal balon podél něj do sítě. Pak jako bychom se začali bát o výsledek, jsme začali hrát nervózně a nebyli ve své kůži. Nepřidal tomu ani výkon místního rozhodčího, který domácím odevzdával desátek. Jasné a otočené auty a rohy, jsme těžko rozdýchávali. I na hřišti měli domácí navrch a po sérii nedůrazných zákroků soupeř otočil na 1:3. Tomáš vykřesal naději povedenou střelou z dálky, ale to bylo z naší strany vše.

Takové je holt play-off, jeden zápas a je po nadějích.

Semifinále vypadnuvších:

Černilov - FC Rokytnice 3:0
(Flégl 2x, Mach)

V podstatě souboj o to, kdo si zahraje o 5. místo.
Zopakovali jsme si zápas ze skupiny, ale tentokrát bez výpadku. Soupeře jsme pohlídali a přehráli, ale výkon nebyl optimální. Kluci si vzájemně brali balony a byli trochu malátní a nesoustředění, ale na soupeře to stačilo.

Zápas o 5. místo

Černilov - Letohrad 2:5
(Flégl 2x)

V posledním zápase jsme předvedli výkon na který bychom rádi rychle zapomněli. Turnaj už byl asi moc dlouhý, po více než 5 hodinách už kluci neudrželi soustředění. Zase jsme dobře začali a po rohu a důrazu ve vápně jsme vedli. Dlouho jsme odolávali, ale srovnání na 1:1 z přímého kopu přišlo po faulu na Vojtu v bráně. Situaci jsem avizoval ještě před rozehráním, ale rozhodčí, který nás "zařízl" v zápase s Vamberkem si asi řekl, že dneska Černilov vyprovodí. Kluci byli otřesení a žádné střídání nepomohlo. Rezultovalo z toho rozehrávka od brány na kopačky soupeře - 1:2 a nedůsledné obsazení 1:3. Laciný byl gól na 1:4 z nulového úhlu. Pak už jsme šli do rizika a hráli jsme na 1 beka a 3 útočníky. Vyplatilo se to a snížili jsme na 2:4, ale krátce před koncem soupeř využil, že hrajeme hodně vepředu a stanovil konečný výsledek.

Nakonec tedy 6. místo pro Černilov. Po vydařeném úvodu jsme čekali víc, ale hlavně že si všichni zahráli a nikomu se nic nestalo.
Bylo vidět, že v hale tolik hrát neumíme a nesedla nám délka turnaje.
Alespoň, že Martin Flégl si odvezl plaketu za nejlepšího střelce.

Vamberk_2008-12-07-ROZPIS A TABULKY pavouk.xls29.5 KB
Vamberk_2008-12-07-PROPOZICE.doc33 KB