Elévové - mladší: Přípravný zápas s týmem FC Hradec, doma

ZÁPASY: Černilov - FC HK
SRAZ: 16:02 v kabinách
NOMINACE: všichni

První přátelský zápas před začátkem sezony s atraktivním týmem FC HK [ročník 2001] - účastníkem krajské soutěže.
O nic se nehraje [jinými slovy - žádné nervy], jde o nabrání zkušeností [jinými slovy - bylo by potřeba se sejít v co největším počtu].

Komentář:

S dneškem rozhodně spokojeni nejsme. A myslím, že trenéři jen tak večer neusnou.
V zápase měl soupeř jasně navrch, což by vcelku nevadilo. Ale naši byli ospalí, dávali soupeři přednost, byli bojácní.

Utkání probíhalo po desetiminutovkách. Ze začátku nás soupeř v podstatě nepustil za půlku. Posledních několik "poločasů" už jsme sice byli pod tlakem, ale dostávali jsme se do šancí a kopali rohy, takže jakýsi progres ve hře byl vidět. Nicméně příjemný pohled pro diváka na fotbal to ale nebyl. V útoku jsme nebyli důrazní, v záloze ospalí a v obraně lehce dezorientovaní. Mrzí nás, že přihrávky směrovaly na paty a balón nám odskaloval. To je poučení pro příští tréninky.
Nejzkušenější hráč si nechá v šatně pití, ale neřekne to a žízní, z nových kopaček má puchýře, ale neřekne to.
Abychom nebyli jen negativní, je potřeba konstatovat, že soupeř byl hodně kvalitní a právem bude hrát vyšší soutěž. Příjemně překvapil Míša Dolejší [jediný hrál s maximálním nasazením], Vojta Šmied příkladně bojoval a v obraně Tomáš hrál velice jistě.

Je to jen začátek sezóny, je na čem stavět a ještě máme dost času se sehrát. Ale máme opravdu co zlepšovat.