Elévové - mladší: Přípravný zápas s týmem Předměřic, doma

ZÁPASY: Černilov - Předměřice
SRAZ: 9:00 v kabinách

Informace před zápasem:

Jde o zápas ročníku 2000 a mladších. Tedy mladších elévů pro sezónu 2008/2009.

Nominace:

Jakub Žaba - do kasy, Kuba Hovorka je mimo
Z aktuálních mladších elévů: Martin Hynek, Tomáš Kadaník, Roman Věcek, Hynek Horák, Martin Flégl, Štěpán Jukl, Vojta Plhal
Z přípravky: Natálka Žídková, Václav Mach, Vojta Šmied, Matěj Obzina, Dominik Hroneš, Jakub Kvapil, Hubert Horák

Výsledek:

Není důležitý. Sešli jsme se kromě Marti Flégla všichni a dobře si zahráli, to je důležité. Na rozdíl od soupeře, který před zápasem napočítal jen 5 hráčů. Proto doplnil kádr od 3 hráče ročníku 1999, kteří hráli předzápas, aby byli komplet.
Za předvedený výkon zaslouží všichni pochvalu. Na stoperu hrál Tomáš velmi jistě, Roman na beku příjemně překvapil chutí hrát, Vašek se v záloze ukázal a našli jsme opravdu ostrou dvojici útočníků. Samozřejmě je i na čem pracovat - na důrazu a výbušnosti, úkolech jednotlivých postů i technice.
Příjemné zjištění pro nás bylo i to, že o góly se podělilo hodně hráčů, diváka jistě potěšila luxusní kombinace na druhý gól: Hynek - Šťepánek - Náťa a její nekompromisní koncovka. Do nové sezóny to bylo hezké vykročení.