Elévové mladší: přípravný zápas v Jaroměři [12.11.2009]

ZÁPAS: Černilov - Jaroměř
SRAZ: 15:25 u kabin nebo 15:45 na místě
Nominace: všichni

Před přebory se vydáme do větších prostor ještě jednou, tentokrát do spřátelené Jaroměře. Budeme hrát systémem 4+1 nebo 5+1 podle počtu lidí. Chtěli bychom nejpozději v 16:00 začít, takže klidně dorazte dříve. O výsledek rozhodně nejde. Chceme nechat kluky a holky ještě trochu "okopat" v hale a získat zkušenosti ze zápasu s opravdovým soupeřem.

Jak se dostat na místo:
Hledejte Studničkovu ulici. Hala je na kraji parku, kousek od školní jídelny, blízko obvodního oddělení police.
Na mapach.cz je odkaz TADY.

A jak to dopadlo:

Moc nás potěsila účast, měli jsme na střídání 3 celé party. Samozřejmě si všichni nezahráli tolik času, ale pro nás bylo důležité vidět všechny na place, kvůli sobotě. Pro všechny naše borce bylo moc užitečné si zase vyzkoušet větší prostor, obsazování, důraz v soubojích. Kdybysme měli počítat góly, tak určitě víc jich dali domácí. Nás těší některé individuelní výkony a také, že když proti soupeřově elitní 4ce nastoupila naše družina nejzkušenějších, tak měli naši navrch.

Za 14 dní v úterý přátelék zopáknem. Stojí to za to.