Elévové - mladší: Tréninkový turnaj v Českém Meziříčí

31.08.2008 - 00:30
31.08.2008 - 13:00

Věříme, že víkend před nástupem do školy snad už budeme všichni z dovolených doma a náš kádr bude mít chuť hrát. Mistrovská soutěž bude za humny bude čas vyladit sestavu.
Pojedeme do Českého Meziříčí na turnaj. Bude to předposlední prověrka kádru před prvním mistrákem.

Sraz: 7:30 u kabin
Nominace: všichni
Soupeři: Čes. Meziříčí, Třebechovice, Opočno, Rychnov

Na místo máme dorazit na 8:00, vlastní turnaj začíná v 8:30. Systém turnaje je každý s každým, čeká nás 5 soupeřů. Pro nejlepší čekají hodnotné ceny.

Naše sestava: Vojta Rejtar, Roman Věcek, Tomáš Kadaník, Martin Hynek, Václav Mach, Hynek Horák, Martin Flégl, Štěpán "Rooney" Jukl, David Černý, Vojta Šmied, Míša Dolejší.

A jak to dopadlo:

Nakonec se hrálo 5 zápasů po 15ti minutách každý s každým. Organizace turnaje byla vcelku tristní [to je na delší líčení], ale pěkně jsme si zahráli. Před turnajem jsme měli docela obavu abysme nebyli v konkurenci krajských týmu do počtu.

Zápas 1]
Černilov - České Meziříčí "B" 6:0
(1' Flégl, 4' Jukl, 6' Flégl, 13', Flégl, 14' Horák, 15' Horák)
Na první zápas jsme dostali příjemného soupeře. Domácí B-čko plné začínajících hráčů nekladlo odpor, nepřešlo přes půlku a nechalo si nasázet hromadu gólů. Příjemný začátek.

Zápas 2]
Černilov - České Meziříčí "A" 2:0
(4' Flégl, 10' Flégl)
Zápas s domácím Ačkem, žádná selanka nebyl. Soupeř byl vyspělý a problémy nám dělal jejich vytáhlý kapitán. Nicméně kluci hráli bezvadně v obraně, soupeře vůbec k ničemu nepustili a navíc Martin zase prokázal, že si na dnešek obul střelecké kopačky. Zasloužené a vybojované vítězství.

Zápas 3]
Černilov - Třebechovice 1:0
(7' Flégl)
Opět těžký zápas. Soupeř byl hodně fotbalový, ale přesto se nám dařilo ho pohlídat. Zase si Vojta v bráně skoro nesáhl na balon. Gól padl po dnes osvědčené kombinaci Hynek - Martin. V druhé půlce zápasu jsme ještě kopali penaltu, ale skóre se neměnilo, protože sice ji Hynek pěkně kopl, ale nastřelil jen tyč. Naštěstí nás to nemuselo mrzet.

Zápas 4]
Černilov - Opočno 0:1
Opočno nemělo na celém turnaji konkurenci, silný a vyrovnaný tým na všech postech. I proti nám to povrdil. Tlačil a my úspěšně bránili než jsme z utěšené trefy dostali gól. Srovnat se nepovedlo, soupeř byl nad naše síly. Nicméně proti takovému týmu je hubená prohra 0:1 pro nás hodně lichotivá.

Zápas 5]
Černilov - Rychnov n. Kn. 1:0
(8' Flégl)
Přímý duel o 2 místo s dalším krajským týmem. Nám stačila remíza, ale šli jsme do duelu naplno s cílem vyhrát. V pekelném vedru už nebylo moc sil, ale kluci se rvali jako lvi. Opět fungovala defenziva a když Martin skóroval [dal celkem 7 branek na turnaji a právem i ocenění za nejlepšího hráče], už jsme výhru nepustili a zaslouženě obsadili celkové 2. místo.

Nakonec kluci vyhráli diplom, pohár a horu sladkostí, takže radost byla převeliká. Daleko větší byla radost u trenérů z předváděné hry. Samozřejmě máme ještě velké mezery, ale je vidět, že se kluci lepší každým zápasem. Obrana opět fungovala téměř bez chyb, Vojta v bráně hrál na jedničku, v záloze ještě hledáme optimální složení, ale konečně jsme našli střelce v Martinovi.
Veliká pochvala všem účastníkům.

Ve fotoalbech jsou k

Ve fotoalbech jsou k turnaji fotečky, které dělal Martin Šmied.
Užijte si je