Elévové - mladší: Tréninkový turnaj v Českém Meziříčí, 3. místo

30.08.2009 - 00:00
30.08.2009 - 13:49

Věříme, že víkend před nástupem do školy snad už budeme všichni z dovolených doma a náš kádr bude mít chuť hrát. Mistrovská soutěž bude za humny bude čas vyladit sestavu.
Pojedeme do Českého Meziříčí na turnaj. Bude to předposlední prověrka kádru před prvním mistrákem.

Sraz: 7:30 u kabin nebo v 8:00 na místě
Nominace: všichni

Na místo máme dorazit na 8:00, vlastní turnaj začíná v 8:30. Systém turnaje je každý s každým, čeká nás 5 soupeřů. Pro nejlepší čekají hodnotné ceny. Příjemné bude, že turnaje se zúčastní i naši starší elévové, takže si můžeme vzájemně fandit.

A jak to dopadlo:

Příjemné prostředí, kvalitní soupeři a lehce zmatená organizace - to je turnaj v Českém Meziříčí.
Oproti sobotě nehrál Bertík Horák, ale stále bylo dost Horáků v týmu - nastoupil Honza Horák. Kromě něj nás ještě posílila Náťa Žídková. Tentokrát ve zkratce:

Černilov - Nové Město 2:0
Černilov - České Meziříčí 3:1
Černilov - Rychnov n. Kn. 1:1
Černilov - Rokytnice 11:0
Černilov - FC HK (roč. 2002) 0:2

Zase se naši borci a borky prezentovali výborným výkonem. Obraně dala říz Náťa, takže jsme již tolik neinkasovali. Setkali jsme se převážně s krajskými týmy a byli jim více než vyrovnanými soupeři. Ve třech zápasech jsme měli jasně navrch, v zápase s Rychnovem (vítězi turnaje), jsme byli vyrovnaní a kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby nás rozhodčí nechal dohrát akci v soupeřově vápně a neukončil necitlivě zápas. Před posledním zápasem bylo vše dané - výhra = 1. místo, remíza = 2. místo, prohra = 3. místo. Chtěli jsme vyhrát a začali jsme zápas velkým tlakem. První poločas jsme měli 4 gólovky (Tom nastřelil tyč), ale skóroval soupeř ve chvíli kdy se naše obrana zapoměla. V druhém poločase už nebyla síla na zvrat. Soupeř točil 2 vyrovnané a fotbalově zdatné sedmičky a už nás do vážnějších akcí nepustil, snad jen Nátina střela kolenem z metru nad byla gólová. Bylo znát, že nám došly baterky - ono po našlapaném víkendu se není vcelku čemu divit. Gól na 0:2 padl chvíli před koncem z výstavního trestňáku, kdy už jsme hráli vzadu na riziko.