Elévové - mladší: Tréninkový turnaj ve Lhotě pod Libčany - 2. místo

29.08.2009 - 00:00
29.08.2009 - 13:42

Věříme, že víkend před nástupem do školy snad už budeme všichni z dovolených doma a náš kádr bude mít chuť hrát. Mistrovská soutěž je za humny, čas doladit sestavu. Pojedeme do Lhoty pod Libčany na turnaj o pohár starosty obce. Byli jsme tam už 2x. Perfektní organizace, spousta cen a rozumní soupeři.

Sraz: 7:30 u kabin nebo v 8:00 na místě
Nominace: všichni

SOS: Zatím máme málo hráčů. Dneska odřekly Kosinky.
Aktuálně jsou hlášeni: Štěpán "Rooney" Jukl, Tom Kadaník, Mates Obzina, Vojta Šmied, Matej Urban, David Jaroš, Náťa Rejnková
Musíme nadraftovat alespoň jednoho plejera.

A jak to dopadlo:

Do Lhoty jsme tým dali dohromady, měli jsme dokonce jednoho na střídání. Příjezd poznamenala nepřízeň počasí, které se ale před prvním zápasem umoudřilo a dál už nezlobilo.

Černilov - Třebeš dívky 3:0
(Kadaník 2x, Jukl)

Holky z Třebše mají tým teprve první sezónu, přesto se představily jako kvalitní parta s výraznými individualitami. Nám první zápas vyšel. V prvním poločase se prosadil Rooney a v druhém pěčetil výsledek dvěma výstavními trefami z trestného kopu Tomáš. Soupeřky jsme do větší šance nepustili.

Černilov - Roudnice 4:3
(Jukl 3x, Jaroš)

V zápase jsme museli poprvé otáčet výsledek. Soupeřovu hru v podstatě "dělal" jeden šikovný hráč, nicméně jsme nebyli schopní ho pohlídat. Utekl nám hned v druhé minutě, kdy beci jeho sólu jen stínovali a Vojtu Šmieda v bráně parádně přeloboval. My byli fotbalovější a po zásluze jsme do poločasu srovnali - nejdříve Rooneym a pak v osmé minutě Dáda Jaroš ze stoje propálil soupeřova gólmana (Roudnici chytal jejich nejlepší hráč z minulé sezóny, věkem patřící do soutěže výš ...).
V druhém poločase se zase ve druhé minutě proběl roudnický špílmachr hřištěm s balonem na noze a srovnal (neúčast Náti Žídkové byla znát). Nicméně po kolektivním výkonu bomber Rooney 2x zavěsil, takže nic neřešila ani třetí branka v naší síti.

Černilov - Chlumec 1:5
(Jaroš)

Chlumečtí byli na turnaji jasně nejlepší a potvrdili to i v zápase s námi - běhaví, fotbaloví a s dobrou kombinací.V prvním poločase jsme hráli vyrovnanou partii. V osmé minutě byl stav 1:1 a soupeř neměl výrazně navrch, ale přišela série hrubek, kdy jsme si gól na 1:2 v podstatě dali sami (laciná ztráta balonu na půlce, přihrávka dozadu do běhu soupeři podpořená nedůrazem v obraně).
V druhé půlce jsme prohodili gólmany s tím, že zkusíme být ofenzivnější a srovnáme. Ale hned v první minutě jsme inkasovali a bylo po zápase. Naše hra se rozpadla a soupeř nám přidal ještě 2 "na cestu".

Černilov - Stěžery 4:2
(Kadaník 2x, Jaroš, Jukl)

Klíčový zápas o medale. Výhra zaručovala placku, ale Stěžery měly do té chvíle dobré výsledky. My jsme museli hrát bez střídání, ale kluci a holka se semkli a báječně zabojovali. Do brány se postavila Náťa Rejnková a kluci přední makali na 120%. Poločas ještě byl sice 1:2.
V druhé půli kluci soupeře, který přestal stíhat doslovala semleli. Tom opět pálil ostrými, opravdu exceletní a při chuti byl Bertík Horák, nikdo nevypustil jediný souboj. Paráda.

Černilov - Lhota pod Libčany 4:2
(Jukl 2x, Kadaník, Šmied)

Stříbro bylo jisté, ale to jsme hráčům vychytrale neřekli. Zase zápas odmakali naplno a i když jsme počtvrté pohrávali (1:2 po poločase), tak potřetí výsledek otočili a zaslouženě domácí přehráli (snad nás pozvou i příště).

Pak už se jen slavilo - kluci a holka dostali spostu sladkostí, medaile, pohár, šampáňo.
Z pěti zápasů 4 výhry, druhý flek a hlavně týmový a bojovný výkon našich svěřenců nás hřeje u srdce.