Elévové - mladší: Turnaj pro ročník 2003 v Předměřicích, nakonec třetí

10.03.2012 - 15:00

KDY: sobota 10.3.2012

Hala v Předměřicích
SRAZ: nejpozději v 8:00 na místě, já budu vyrážet cca. v 7:38 od kabin (cestou nabírám Mišáka Hovorku)
Nominace: Strnad - Lankaš, Palma, Hrdina, Hovorka, Havelka, Kadaník, Svatoň, Voslař

Turnaj je pro ročník 2003, takže bereme to nejzkušenejší. Škoda jen, že nemůže jet nachlazená Náťa - jediná levačka v týmu, její zkušenosti a dlouhé auty nám budou moc chybět.

A jak to dopadlo ?

Z turnaje a výkonů mám dnes velmi dobrý pocit. Kluci evidentně měli po fotbale hlad a hráli s velikou chutí.
Měli jsme ideální počet hráčů na střídání dvou čtveřic. Optimální složení se vykrystalizovalo následovně:
Brána: Strnad
Jednička: Hovorka, Lankaš - Svatoň, Hrdina
Dvojka: Havelka, Kadaník  - Palma, Voslař
Posunutí Palmiče do dvojky způsobilo, že obě party byly hodně úderné a vyrovnané. Navíc si Palmič výborně sedl s Kubou v útoku a dařila se jim kombinace.

Černilov - Kratonohy 6:0
(Palma 6x)

Černilov - Kratonohy 3:0
(Palma, Lankaš, Voslař)

Černilov - Dohalice 7:0
(Palma 5x, Hrdina, Hovorka)

Černilov - Nepolisy 5:0
(Palma 3x, Voslař 2x)

Zápasy ve skupině byly víceméně podobné. Soupeře jsme jasně přehrávali a z dostatku šancí padalo hodně gólů. Jedině Jirka se moc nedostal do hry, protože toho moc řešit nemusel, obrana fungovala. Nutno podotknout, že naše skupina byla lehčí. Z té vedlejší nepostoupily velmi dobré Kunčice, či silná Slávia HK.

Semifinále:
Černilov - Nový HK 0:1

Zápas rozhodla jediná chyba v rozehrávce, soupeř se tak dostal zdarma k balonu a správně vyřešil situaci 2 na 1, takže gól dovezli až do prázdné, tady Jirka neměl sebemenší šanci zasáhnout. Zbytek zápasu jsme se rvali o srovnání, ale soupeř byl hodně silný a důrazný. Moc prostoru nám nedal, přesto se David 2x řítil sám na bránu, měli jsme pár nadějných závarů, ale gólem nic neskončilo. Tentokrát kluci nehráli co umějí, ze soupeře měli zbytečný respekt.

O třetí místo:
Černilov - Kratonohy 8:0
(Palma 5x, Hrdina 2x, Svatoň)

Rozčarovanou partu se nám podařilo uklidnit, srovnat a nabudit do posledního zápasu. Přistoupili k němu skvěle - během dvou minut 2x Kuba Voslař nezištně našel volného Palmiče před bránou a bylo to 2:0. Na naše kopačky se vrátila lehkost a klid zápas dohráli ve velkém stylu.

Sehráli jsme pěkný turnaj. Za celý den jsme 29 branek vstřelili a jen 1x inkasovali. No zrovna ta jedna rozhodla o nepostupu do finále. Přesto mne výkon všech dnes moc potěšil. Celý tým hrál výborně, nicméně vypíchnu 20 vstřelených branek Míši Palmy, což je opravdu famozní počin a výkonostní posuny Míši Hovorky a Kuby Voslaře. Dnes jsme měli v týmu většinu hráčů ročníku 2004 a to je dobrým příslibem do příštího roku.
Tradičně skvělí byli naši rowdies, moc děkujem za podporu .

PRAVIDLA TURNAJE MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK SLAVOJE PŘEDMĚŘICE N. L..tif46.45 KB
Turnaj ml.pripravka 10.3.2012.tif470.99 KB