Elévové mladší: Zimní liga Stěžery - 1. zápas, 9:1 s Dohalicemi

29.11.2008 - 15:00

KDY: sobota 29.11.2008
KDE:
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Dohalice
SRAZ: 13:00 u kabin nebo 13:30 na místě
Nominace: na posledním tréninku se nahlásili:
gólman: Kuba Hovorka (nezapomeň rukavice)
1. pětka: Roman Věcek, Tom Kadaník, Hynek Horák - K, Marťa Flégl, Štěpán Jukl
2. pětka: Bertík Horák, Vašek Mach, Vojta Šmied, Mates Obzina, Vojta Plhal
případné změny hlaste svým "oblíbeným" trenérům
náhradník ve střehu je Kuba Kvapil

Jak jsme psali někde jinde, Stěžerskou ligu bereme čistě jako přípravu a neřešíme výsledky. Hodinku si zahrajeme fotbal, budem cca. po pěti minutách střídat doufejme 2 úplné pětice. S tím že: kdo se bude na place flákat střídá dřív.
Plán je jasný - jednička nasází góly, dvojka udrží a pozlobí ;-)

Nezapomeňte pití (na sváču nebude čas, max. čokoládku o pauze), obuv s měkčí podrážkou (turfy, vosy nebo sálovky, rozhodně ne lisovky, to by bylo o zdraví), tepláky (radši silnější a horší), dres budeme mít jen vršek. Povrch čekejte starou umělku sypanou pískem, žádný luxus, ale co by sme za ni dali u nás, že ...

A jak to dopadlo:

Černilov - Dohalice 9:1
(Flégl 4x, Jukl 2x, Plhal 2x, Šmied)

Dokonale nám vyšel předzápasový plán. Poměrně rychle jsme soupeři dali 3 rychlé fíky a zápas jsme odehráli s přehledem. Dohalice se prakticky nedostaly do šance a jediný gól v naší síti "vstřelil" Hýňa.
1. pětka hrála jistě v obraně a využívala souhry Hynek - Marťa Flégl. 2. pětka bojovala a dokonce také přiložila soupeři 3 hřebíčky do rakvičky, kdy Vojta Plhal předvedl že se nenechá jen tak odstrčit.
Jedině Kuba v bráně si dnes zápas neužil, protože ho v podstatě odstál.
Celkově velká pochvala všem předvedený výkon a chuť hrát. Samozřejmě si ještě na umělku zvykáme, občas balón neposlouchá, ne všichni mají ideální obutí, ale i tak kluci dnes předvedli několik báječných kombinací, ze kterých jsme měli obzvlášť radost i když třeba neskončily gólem.