Elévové mladší: Zimní liga Stěžery - 2. zápas, plichta 2:2

08.01.2011 - 13:00
08.01.2011 - 14:00

KDY: sobota 8.1.2011
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Slávia HK 2:2
SRAZ: 12:00 u kabin nebo 12:30 na místě
NOMINACE: všichni

Tentokrát to vypadá s účastí našich plejerů výrazně lépe. Aktuální stav:
Potvrzení: Hovorkáči, Mates Urban, Dominik Hroneš, Míša Palma, Náťa Rejnková, Jirka Strnad a David Hrdina
Omluvení: Kosinky, Marťa Kadaník, Honzík Lankaš, Tom Drešer

Připomínám: Důležité je vzít si pití (na sváču nebude čas, max. čokoládku o pauze), obuv s měkčí podrážkou (turfy, vosy nebo sálovky, rozhodně ne lisovky, to by bylo o zdraví), tepláky (radši silnější a horší), chrániče, dres budeme mít jen vršek.

A jak to dopadlo ?

Slávie přivezla do Stěžer o poznaní větší a starší kádr než na mistrák mladších elévů, takže zápas nebyl žádná legrace. Hra byla vyrovnaná, hodně se bojovalo, ale hlavně ve středu hřiště, takže moc gólů nepadalo.
V první půlce měl navrch soupeř, naši borci se těžko srovnávali s povrchem a rozvázanými tkaničkami. V druhé půlce jsme se hodně zlepšili a Slávii přitlačili a zaslouženě skóre srovnali. Z naší strany byly k vidění moc pěkné kombinace, jen chvílemi jsme kombinovali až moc. Z pozic ke střelbě jsme si balón ještě "dávali do nožky", místo rány na bránu. Moc mne potěšila bojovnost se kterou jsme stav 0:2 srovnali.
Pochvala všem ! Pokud mám někoho vyzdvihnout, tak Jirku Strnada v bráně a Vojtu Hovorku v poli.

Naše branky: 36' Dominik Hroneš, 39' Vojta Hovorka