Elévové mladší: Zimní liga Stěžery - 4. zápas, 1:5

23.01.2011 - 11:00
23.01.2011 - 12:00

KDY: neděle 23.1.2011
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Nový HK 1:5 (1:1)

SRAZ: 10:00 u kabin nebo 10:30 na místě
NOMINACE: všichni

Nový HK má v mladších elévech nejlepší tým v okrese, cesta k vítězství je jen přes maximální bojovnost.

A jak to dopadlo ?

Proti okresním přeborníkům, kde působí několik "odložených" hráčů z FC HK ročníku 2002, jsme podali výborný výkon. Hlavně v první půli jsme je k ničemu nepustili, šli jsme do vedení, ale neudrželi jsme ho. I když chyběla nemocná Náťa, tak obě čtveřice hrály výborně a dostávaly se do šancí. V druhé půlce jsme lehce přeskupili řady, nehráli jsme hůř, ale 2x jsme zbytečně soupeři "namazali" a u soupeře do druhé půlky nastoupil super-gólman, který všechny naše šance počapal. Bojovníci Míša Palma i David Hrdina byli každý minimálně 2x sami před gólmanem, ale prostřelit ho jim dnes nebylo souzeno. Ale dobrá práce !!
Dnes zaslouží pochvalu opravdu každý, speciálně bych dnes pochválil Klárku Kosinovou, která dnes hrála jako hurikán - tvrdá, rychlá a důrazná a Matese Urbana za výrazné zlepšení v druhém poločase.
1. poločas: v bráně Jirka Strnad, 1ka = Vojta, Klárka, Mates, Domino, 2ka = Honza, Lenka, Míša, David, žolík - Míša Hovorka.
2. poločas: v bráně Honza Lankaš, 1ka = Vojta, Klárka, Jirka, Domino, 2ka = Mates, Lenka, Míša, David, žolík - Míša Hovorka.

Branka našich: Hroneš