Elévové mladší: Zimní liga Stěžery - 5. zápas, přeloženo na sobotu 15.1., prohra 0:8

15.01.2011 - 16:00
15.01.2011 - 17:00

KDY: sobota 15.1.2011
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Třebeš dívky 0:8
SRAZ: 15:00 u kabin nebo 15:30 na místě
NOMINACE: všichni

POZOR: v týdnu došlo k přkládce zápasu, takže o víkendu máme DVĚ utkání (v sobotu v 16 a v neděli v 10).
Na sobotu jsou potvrzení: Hovorkáči, Mates Urban, Domino Hroneš, Jirka Strnad, Náťa Rejnková, Kosinky
Na neděli jsou potvrzení: Hovorkáči, Mates Urban, Domino Hroneš, Míša Palma, Jirka Strnad, Náťa Rejnková, Honzík Lankaš, Kosinky

A jak to dopadlo:

Z dnešního zápasu se musíme rychle oklepat. V našem podaní se dnes snoubila bída s nouzí, nešlo to. Soupeřky byly lepší, rychlejší, fotbalovější a o dost větší. V první půlce jsme ještě drželi krok, ale po další brance už jsme odpadli. Zbytek zápasu naši borci pofňukávali, jak je soupeř kde zfauloval a jak jim co upřel rozhodčí, kdežto holky z Třebše hrály fotbal a ještě nám naložily pár fíků na cestu.
Vcelku se divím, jak s takovým super kádrem byly holky z Třebše na halových přeborech až třetí ve skupině, asi chybělo štěstíčko.
Dnes se nedařilo skoro nikomu, kdybych nezapoměl pohár, tak by ho mohla dostat jedině Léňa Kosinová - jak v poli, tak v brance byla výborná.