Elévové mladší: Zimní liga Stěžery - dohrávka

Nominace: Briestenský - Petrikovič, Veselovský, Sedláček, Cejzlar, Havel, Gušlevský, Márta, Radil
SRAZ: 11:00 u kabin, kdo jede přímo tak v 11:30 na místě

A jak to dopadlo ?

Naše branky: 7x Gušlevský, Cejzlar, Petrikovič

Sehráli jsme moc pěkné a užitečné utkání s kvalitním soupeřem. Sice jsme o dvě branky prohráli, ale to není podstatené, předvedli jsme velice dobrý výkon.
Do utkání jsme vstoupili špatně a ospale, kdežto soupeř hrál i zápas před námi byl v tempu a rozjetý. Prvních 10 minut koukáme a nestíháme, hned v první minutě inkasujeme dalekonosnou od brankáře hostí a hlavně jsme všude druzí, nebojujeme. Takže 2:5 po deseti minutách je zasloužených. Nicméně se postupně dostaneme do rytmu, poslechneme k čemu nás trenéři nabádají a najednou máme více ze hry, obejdeme hráče, přihrajeme si - taky se rozstřílí Mark a jdeme zaslouženě do vedení. Vedeme o dvě branky, ale pak uděláme několik hrubek, díky kterým soupeř otočí a my naše loženky pálíme.
Nicméně jen takový zápas nahoru-dolu s kvalitním soupeřem nás může posunout dál. A my jsme moc spokojeni.