Elévové starší: 1. mistrovský zápas s týmem Třebeš B, venku, bez bodu

ZÁPAS: Třebeš B - FK Černilov [dvojzápas]
SRAZ: 15:30 u kabin nebo v 16:00 na místě
Nominace: všichni

A jak to dopadlo (z pohledu nezaujatého pozorovatele):

Dnešek se našim borcům nevydařil. Naši techničtí hráči se nesrovnali s miniaturním tréninkovým hřištěm domácích s trávou skoro po kolena, která nesvědčila naší kombinační hře po zemi. V druhém zápase odpadli fyzicky.

Třebeš B - Černilov 3:2
(Žaba Jakub, Flégl

Naši borci začali ospale, prvních 10 minut byli horší a zaslouženě inkasovali. Po čase se rozkoukali a soupeře začali přehrávat a dostávali se do šancí, i když někteří domácí hráči byli fyzicky nadstandardně disponovaní a pravděpodobně se už i pravidelně holí. Naši dali góly, tlačili se do koncovky, ale nakonec hloupě inkasovali z PK v posledních vteřinách po dlouhém výkopu, chybě obrany a zbytečném faulu gólmana.
Zápas, který měl podle jasných šancí skončit tak 6:2 pro nás, nevyšel.

Třebeš B - Černilov 5:0

Do druhého zápasu se jeden z domácích "dorostenců" nenápadně vytratil, což nám paradoxně moc nepomohlo. Začali jsme opět aktivně, ale soupeř vstřell 2 laciné branky. Po druhém gólu naši borci rezignovali a přestali úplně hrát. Navíc odpadli fyzicky, soupeř měl oproti našim dostatečné množství střídajicích.

První dvojzápas po zimní

První dvojzápas po zimní přestávce se moc nevydařil. V prvním ze zápasů jsme celou dobu tahali za kratší konec a vždy dotahovali jednogólové vedení domácích. Nakonec po vyrovnané hře jsme prohráli těsně 3:2. Ve druhém zápase už se nám tolik hrát nechtělo a spíše jsme se trápili a přáli si konec. Domácí naopak hráli velice aktivně a své šance proměnili. Druhý zápas tak vyhráli vysoko 5:0. Doufejme, že počátěční nesehranost vypilujeme na tréninku a na Novém Hradci ukážeme naši opravdovou sílu.