Elévové starší: 2. mistrovský zápas s týmem Nový Hradec, venku

ZÁPAS: FC Nový Hradec - FK Černilov [dvojzápas]
SRAZ: 15:30 u kabin nebo v 16:00 na místě
Nominace: všichni

Jak to dopadlo (zatím telegraficky):

1. zápas:
FC Nový Hradec - FK Černilov 2:9

2. zápas:
FC Nový Hradec - FK Černilov 3:2

V prvním zápase to byla hra kočky s myší. Naši borci soupeře s chutí převálcovali. V druhém zápase našim došly baterky - na některých borcích se projevilo celé dopoledne na McDonalds Cupu a při dvou lidech na střídání se není čemu divit. Domácím taky hodně nadstandardně vypomohla rozhodčí, takže už klukům lze názorně vysvětlit čemu se říka "zářez".

Perlička na závěr: někteří borci dorazili normálně na trénink s tím, že nevěděli že se hraje, chjo ...

Komentář k zápasu.

1.zápas 2:9 ( 4x Beneš, 3x Daněk, 2x Flégl )

- podařilo se nám rychle vstřelit uklidňující branky a pak jsme si s chutí zaútočili a zastříleli!

2.zápas 3:2 ( Daněk, Flégl )

- uplně jiný zápas  asi jsme si mysleli že se soupeř porazí sám! Nedařilo se bránění, kombinace ani útočení, docházeli síly a kopali se proti nám dvě penalty. Naštěstí soupeř proměnil pouze jednu. My jsme taky dostali příležitost penaltou odskočit na 3:1 ale bohužel jsme netrefili branku  a soupeř utkání otočil na 3:2. ŠKODA! Na slabšího soupeře už asi nenarazíme!

SESTAVA: Gernat-Žaba Jakub-Žaba Jan-Hynek-Daněk-Horák-Kopiště-Flégl na střídání Hovorka, Beneš