Elévové starší: 2. mistrovský zápas s týmem Třebeš dívky, venku, výhra 8:1

23.09.2011 - 17:45

KDY: pátek 23.9.2011
Na hřišti Sokola Třebeš
ZÁPAS: Třebeš dívky - FK Černilov 1:8 (1:3)
Branky: 3xŠtěpán J., 2x Natálka Ž., 2x Jiří N., 1xTomáš K.

Nominace:všichni. Odjezd od kabin v 15:15 nebo sraz na místě nejpozději v 15:45. Žádáme Vás o dochvilnost,abychom vše v pohodě stíhali.
Omluveni jsou pouze: ze zdravotních důvodů Lenka K. a Michal D. (pozdější příchod).
S sebou nezapomeňte zápasové vybavení - chrániče, pití + povzbuzující svačinku (čokoládičku, banán....). A hlavně bojovou náladu, jedeme si přece pro 3body!!!

A jak to dopadlo?

Houževnatý soupeř na nás nastoupil opravdu nebojácně. Zpočátku jsme byli u většiny balónů pozdě a málo důrazní, o čemž svědčí i poločasový stav jen 3:1.V druhé půli už to bylo z naší strany podstatně lepší (až po poločasovém rozhovoru trenéra).Všichni přidali a za druhý poločas si zaslouží komplet celé mužstvo pochvalu. Jsme rádi, že se přidávají do tabulky "Bombéři" (v sekci "Statistiky") další nová jména! 3 body jsou zaslouženě doma. Rozhodně ale máme co zlepšovat. Děkujeme rodičům za dochvilnost.

Fotecka

Je tady.