Elévové - starší: 2. nadstavbový turnaj v Třebši

SOUPEŘI: Třebeš, Třebechovice, Náchod
SRAZ: nejpozději v 9:00 v Třebši, odjezd v 8:30 od kabin
Nominace: všichni

Model stejný jako minule. Budeme se střídat s žáky. První zápas máme v 9:40.
Omluvenky: Hovorkáči, Míša Paríšek.

A jak to dopadlo ?

Černilov - Třebeš 1:2
(Palmič)
Černilov - Náchod 1:3
(Palmič)
Černilov - Třebechovice 2:4
(Palmič, Hroneš)

Poděkování za výborné výkony.

Mužstvo odehrálo turnaj na hranici svých možností (pár borců i za hranicí). Hrajeme vyrovnané zápasy, ale je nás prostě málo na střídání. Někteří hráči hrají bez střídání nebo si o střídání řeknou, až už to opravdu nejde. Ptáček v bráně dělal co mohl, obrana se držela jak to jen šlo, záloha nám stále skřípe a v útoku je Palmič skoro 100% v zakončení. Na konci zápasů nestíháme fyzicky a k tomu přidáváme jednoduché chyby. Na druhou stranu jsou pasáže, kdy si dokážeme přihrát, vystřelit a dokážeme bojovat. Za předvedené výkony se vůbec nemusíme stydět. Hlavu vzhůru. Děkuji rodičům za dopravu a podporu našich borců.Prosím hráče, kteří patří do našeho týmu, ať už přijdou na tréninky a zápasy a pomohou svému týmu. Prosím rodiče, ať přizpůsobují program rodiny dle rozpisu zápasů. Je nás opravdu málo a každá neúčast hráče je strašně znát. Pokouším se doplnit tým o hráče ročníku 2002 a 2003, ale zatím marně. Pokud Vás někdo napadá, tak mi dejte vědět.

Jsou tady.