Elévové starší: 3. mistrovský zápas s týmem FC HK žákyně, doma

ZÁPAS: FK Černilov - FC HK žákyně[dvojzápas]
SRAZ: 15:45 v kabinách
Nominace: všichni

Jak to dopadlo (zatím telegraficky než se rozepíší trenéři):

1. zápas:
FK Černilov - FC HK dívky 2:1
(Flégl 2x)

2. zápas:
FK Černilov - FC HK dívky 2:0
(Flégl 2x)

Šest bodů co dodat

Po přečtení značně trapného článku na stránkách FC HK ,viz odkaz v komentáři, musím reagovat. Začátek byl z naší strany trochu rozpačitý a zvláště rozestavením jsme soupeři mírně uvolnili střed pole, kde nás přehrával. Střelou z poměrně velké vzdálenosti a s notnou dávkou štěstí se FC HK dívky ujaly vedení. To bylo však vše co předvedly. Svou dravostí a kombinací jsme se stali jednoznačně lepším týmem a dívky s přehledem přehrávali. To se projevilo obzvláště dvěma vstřelenými góly, když jsme mohli ještě další dva přidat. Naši borci se však zalekli výhodného postavení a neproměnili. Druhý zápas začal tak jak končil první. Naše převaha byla značná a dívky si nevypracovaly jedinou vážnější šanci. Rozdíl branek mohl být opět ještě větší, ale neproměnili jsme několik slibných šancí. Nicméně brankáři si připsali čisté konto a myslím, že poprvé v sezoně jsme neodešli v závěru ani fyzicky. Děkuji tedy všem zúčastněným za výkon, který byl obdivuhodný.

Hodnoceni soupere