Elévové starší: 3. mistrovský zápas s týmem Malšovic, doma, prohra 1:3

01.10.2011 - 12:30

KDY: sobota 1.10.2011
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Sokol Malšovice 1:3 (0:1)
Branka: Kadaník

Těšíme se na kvalitního soupeře. Sraz v kabinách v 10:45. V nominaci počítáme s Jirkou Strnadem a Dominikem Hronešem.
Omluveni: Natálka Ž.

A jak to dopadlo ?

Slávek: Trenéři si k zápasu napíší své, ale z pohledu lehce zaujatého diváka jsem nadšený. Naši borci/borky hráli bezvadně, byli fotbalovější, soupeře přehrávali a hlavně bojovali. Zápas, který se musel líbit. Samozřejmě prohra mrzí, ale jen maličko. Mám dobrý pocit, z toho že si naši přihrávali, chtěli bojovat a hlavně v druhé půlce soupeře doslova mačkali. To že nám tam nespadly loženky je věc jiná. Takovýhle zápas hráče posunuje fotbalově dál.

Konečně kvalitní soupeř,který nás opravdu prověřil...

Kdo viděl, dá mi za pravdu, že výsledek příliš neodpovídá předvedené hře, ale hraje se jen na góly. Potvrdilo se, že naše mužstvo má bojového ducha (jen ho včas probudit). Už teď se těšíme na odvetu. Ještě jednou poděkování některým hráčům (a rodičům), za to, že si přeorganizovali program.

k nahlédnutí, ZDE

Zápas o první místo v tabulce

V dnešním zápasu se nám do cesty postavil zatím nejlepší tým soutěže, Malšovice. Jsou sice urostlejší, ale mají málo hráčů na střídání.Proto dělíme tým na "mladé pušky" a "mazáky".Po ospalejším začátku máme první velkou šanci, ale nedokážeme vstřelit gól.Bohužel platí nedáš, dostaneš a soupeř jde do vedení 0:1.Jsme však lepší tým a předvádíme bojovný výkon.Hned ze začátku druhého poločasu vyrovnáváme na 1:1.Bohužel nám soupeř ukazuje jak se připravují šance a hlavně dávají góly!Postupně zvyšují Malšovice náskok až na konečných 1:3.Musíme však říct, že domácí Černilov předvádí velmi kvalitní kombinančí hru, plnou přihrávek, jsme běhavější, máme spoustu šancí.Dnes nám prostě nebylo přáno vstřelit gól.Navíc Štěpána Jukla dnes soupeř velmi dobře brání.Sice prohra,ale dnes nevyhrál lepší, ale šťastnější tým.Nejužitečnějším hráčem a kapitánem na příští zápas je "Mišák" Dolejší.Sestava:Strnad-Hovorka(kapitán), Kadaník,Dolejší-Kosinová K.,Šmied-Jukl, Hroneš, střídající: Rejnková, Palma,Obzina,Horák a Urban.

Kosák

Pochvala pro včechny hráče a hráčky.Super zápas.Makalo se co to šlo.Pokud budeme hrát takto i v dalších zápasech,tak mám nakročeno do Ligy Mistrů.Děkuji rodičům za podporu.