Elévové starší: 3. mistrovský zápas s týmem Třebeš B, doma

Výsledek:
1.zápas: FK Černilov - Třebeš B 1:1
2.zápas: FK Černilov - Třebeš B 0:0

Domací předvedli sympatický výkon.
V druhém zápase byli oprávněně smutní z výkonu arbitra, když neuznal gól a odpustil proti hostím pokutový kop.

Výkon celého mužstva byl

Výkon celého mužstva byl konečně ucelený a bojovný, tímto bych rád pochválil všechny naše hráče za předvedený výkon. V prvním zápase jsme dotahovali jednogólové manko a nakonec se to i povedlo, což mne velice potěšilo. Druhý zápas byl pro nás o poznání příznivější a byli jsme bez diskuze i lepším týmem na hřišti dokonce i přez početní převahu hostí, jenž byla ve druhém poločase druhého zápasu citelně znát. Gól nakonec padl do sítě hostí, po krásné kombinační akci, ale rozhodčí jej neuznal. Důvod je známý pro všechny co se okolo fotbalu motají. Pískal rozhodčí Jirka ze Stěžer, tímto mu děkuji. Ještě jednou a to doopravdy děkuju všem klukům za předvedený fotbal.