Elévové starší: 5. mistrovský zápas s týmem Probluz B, venku, 2 výhry jsou doma

19.05.2011 - 16:30
19.05.2011 - 18:30

KDY: čtvrtek 19.5.2011
KDE:
Na hřišti v Probluzi
ZÁPAS: AFK Probluz B - FK Černilov [dvojzápas]

Hrajeme od 16:30, odjez od kabin v 15:30 nebo sraz na místě max. v 16hod.

Nominace: všichni (omluveni jsou: Bertík, Kuba Hovorka a Kuba Kvapil). Případnou absenci hlaste (tentokráte Slávkovi).
Slávek: prosím, kdo pojedete přes Černilov, stavte se u kabin někoho nabrat, zatím to vypadá, že i když vezmu sedmimístné auto, tak mi to nebude stačit.

A jak to dopadlo ?

Nakonec opravdu nestačilo to jedno moje auto pro 7, takže jsme se nevešli všichni, navíc někdo omarodil, někdo nevědel že se hraje, no prostě klasika. To je holt potíž zápasů venku během týdne. Ve finále jsme se ale v Probluzi sešli v slušném počtu a měli jsme 4 na střídání. Ještě, že jsem naverboval mladší elévy.

Dnešek jsme věnovali nácviku 3-3-1 a vcelku úspěšně (snad mi Viktor odpustí). Většina sice hrála v novém rozestavení poprvé, tak jsem čekal vcelku průser, ale ten nepřišel.

Černilov - Probluz 5:1 (1:0)
(Flégl 3x, Horák, Hroneš)

První zápas jsme byli jasně lepší, soupeř hrál bojácně a nechával nám hodně prostoru. Hodně jsme se dostávali do šancí, ale koncovka byla děsivá. Nadstandardně dobře hrál Tom Kadaník, v záloze Hynďa výborně rozdával balony a dařilo se Martinovi na hrotu (kromě koncovky). V půce to bylo hubených 1:0, ale druhá nám vyšla včetně kombinace a zakončení. Krásné sólo chladnokrevně zakončil Hýňa, Martin se blýsknul krásnou a povedenou "zidanovkou" okolo soupeřova stopera, první gól v dresu starších elévů vsítil Dominik (pravda, musel k tomu být 3x sám před bránou, ale nakonec to dopadlo), takže samá pozitiva a životní jistoty. Dávám 1 mínus.

Černilov - Probluz 3:2 (2:1)
(Flégl, Horák, Šmied)

K druhému zápasu domácím dorazily 2 posily a přidali i potřebný důraz, takže zápas byl o dost těžší. Vašek Mach šel do brány a v poli dost chyběl. Hlavně jsme zase v koncovce spalovali, nestříleli po zemi k tyčím a tak nechávali Vaška Jadrného v bráně soupeře vyniknout. Místo poločasu 5:0 to bylo jen 2:1 a v druhé půli to byl boj, když jsme hlavně měli problémy se soupeřovým dlouhým výkopem. O vyrovnání jsme si nedůrazem v obraně a neproměňováním šancí doslova koledovali, a srovnání na 2:2 přišlo. No stáli při nás všichni svatí protože 3 minuty pře koncem jsme z "haluze" dali rozhodujícího fíka, když se od Vojty Šmieda míč mířící mimo šťastně odrazil.
Za druhý zápas lepší trojka.