Elévové starší: 6. mistrovský zápas s týmem Probluze, venku

Jak to dopadlo:

1. zápas:
FK Černilov - Probluz 7:0
(Daněk 3x, Horák, Jukl, Žídková, Mach)

2. zápas:
FK Černilov - Probluz 5:2
(Daněk 3x, Horák, Jukl)

Výborný výkon našich borců proti oslabeným domácím, který nepřekazil ani "Marokánec".

Připojuji se k Jirkovi a

Připojuji se k Jirkovi a naprosto souhlasím, takto skvěle jsem náš tým ještě hrát neviděl. Dobře organizováno ze zadních řad, perfektní přechod do útoku a výborná efektivita nás zdobila oba zápasy. V druhém poločase druhého zápasu si trenéři zkoušeli různé herní varianty a není tedy divu, že jsme dvakrát inkasovali. Nic to však nemění na tom, že s takovou hrou jakou jsme předvedli v Probluzi jsme velice kvalitní tým. Děkuji všem klukům i našemu šikovnému děvčeti za výkony. Teď tedy ještě nezklamat v posledním zápase.

POCHVALA

Náše nejlepší zápasy v sezóně!!! Dobře jsme bránili, kombinovali, běhali a zakončovali naše útoky. Paráda! Teď to jen zopakovat v posledním zápase a druhé místo v okrese nás nemine!