Elévové starší: 6. mistrovský zápas s týmem Stěžer, doma

KDY: čtvrtek 26.5.2011
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Sokol Stěžery [dvojzápas] 5:2 a 0:11

Sraz v kabině v 15:45!! Nezapomeňte kopačky,chrániče a pití. Hlaste, kdo nemůže!

Omluveni jsou : Míša Dolejší a Štěpán Jukl (nevím jak Bertík, jestli už má hlavu sešitou...).

Jestli vyhrajeme se Stěžerama oba zápasy, mám pro vás připravenou speciální odměnu!!!!!!

A jak to dopadlo ?

Od Slávka:

I když týmu chyběli 3 klíčoví hráči, co jsou na škole v přírodě, tak se borců sešlo dost a bylo s kým hrát (5 na střídání zhruba). Já sledoval zápas jedním očkem, tak alespoň letmo:
V prvním zápase naši hráli výborně, soupeře zatlačili na půlku, přehrávali a k ničemu nepustili. Využívali chaosu v obraně hostí a některé své šance i proměnili.
V druhém začali slušně, vytvořili si pár šancí, nastřeli tyč, dostali z brejku prvního, pak druhého a totálně se rozsypali a zápas zabalili. Takže nabuzení hosté jim pěkně naložili.
A je to vcelku pravidelné, že druhý zápas nezvládáme - přijde mi že nemáme dost natrénováno. Přeci jen oproti podzimu trénují elévci o jeden trénink týdně méně a je to znát. Teď už s tím nic vymýšlet nebudeme, ale na příští sezónu mám ambiciózní plán jak pořádně máknout - dohnat a předehnat.
Hlavu nahoru parto !!!