Elévové starší: 7. mistrovský zápas s týmem Malšovic, venku

KDY: 9.června od 17hod
Na hřišti v Malšovicích
ZÁPAS:
Malšovice - FK Černilov [dvojzápas] 0:2 a 0:5!
A jak to probíhalo?
Černilovští borci opět prokázali, že mají obrovského bojového ducha a proto jsme zaslouženě vyhráli 2:0 (Martin F. a Hýňa ) a 5:0 (Tomáš K.,2xHýňa a 2xMartin F.). Soupeř působil fotbalově vyrovnaně, ale v nasazení jsme je jednoznačně převálcovali!! Všichni si zaslouží vééééééélkou pochvalu a mé osobní poděkování za profesionální výkon. Těžko někoho jednotlivě jmenovat, ale určitě nás podržel supergólman Vojta Šmied. Nyní mi již nezbývá (z čehož mám ovšem radost), než splnit svůj slib a všem dopřát slibovanou odměnu (koupání v bazénu a letní kino u tréni, včetně slavnostního focení a předávání medailí). Sledujte (ideálně denně) tento web, termín a bližší info bude zde zveřejněno.
Jelikož se jednalo o poslední mistrovské utkání (oficiální konečné pořadí budu znát až v neděli večer, ale vypadá to na pěkné 3.místo), děkuji všem rodičům za pomoc a spolupráci. Kdo si ještě u Slávka nevyzvedl teplákovku, udělejte to co nejdříve, abychom měli pěknou klubovou fotku.
Tréninky zatím pokračují do odvolání.