Elévové starší: 7. mistrovský zápas s týmem Nového Hradce, venku

KDY: sobota 5.11.2011
Na hřišti Nového HK
ZÁPAS: FC Nový HK - FK Černilov 1:2 (1:1),Tomáš K. a Vojta Š.

A jak to probíhalo?
Bohužel nám onemocněli dva stěžejní hráči, což se projevilo i na naší hře. První půlku jsme měli hru sice pod kontrolou, ale brankáře soupeře jsme příliš neprověřili (chyběl nám bomber Štěpán Jukl). Soupeř z ojedinělého protiútoku dokázal vyrovnat na 1:1 (chyběl nám Míša Dolejší). O poločase dostali někteří hráči od tréni důrazné varování, aby se konečně probrali. Evidentně to na hráče zapůsobilo a velmi rychle jsme vedli 2:1. Potom nám již docházely síly, ale díky obrovské bojovnosti všech, si hubené vítězství zasloužíme. Často se nestává, aby trenér po zápase svým hráčům poděkoval, ale tentokráte se to stalo. Gratulace všem, poděkování patří též rodičům za podporu. Poslední podzimní zápas ukončil velmi úspěšnou podzimní část.

To bude drahé ;-)

Kluci mají titulní stránku Fotbalu v kraji.

Devět statečných

Nová zkušenost pro naše borce.Dnes měl náš tým pouze Matěje Urbana na střídání!!!Takže možnost střídání měl jen Domča Hroneš a Klára Kosinka.Ostatní tým odehrál celé utkání bez střídání!!!Prosíme rodiče ať dávají vědět neúčast hráče dříve než v den zápasu!!!Můžeme si půjčit někoho z mladší přípravky.Dnes se hrálo opravdu na krev.Hráčům a rodičům patří za dnešek velké,velké poděkování.Dnes makal na 150% celý tým.Naštěstí zafungovalo tri zkušených Kadaník,Žídková a Šmied a dovedlo tým k vítězství.Skvěle zahrála dvoji obránců H+H (Horák,Hovorka) a v útoku dělala co mohla trojice Hroneš,Kosinka a Urban.Opět se projevila naše bolest=dávání gólů z jasných šancí.Musím také říct,že soupeř vyrovnal po jediné střele na naší branku!!!O poločase byl v kabině trošku vítr,ale probudil se Matěj Urban a byl hned na hřišti cítit.Přidal se k tomu Jirka Strnad v bráně a začalo se nám hned lépe dýchat.Vítězný gól byl opravdu parádní!Jednoduchá akce na pár dotyků a doklepnutí do opuštěné branky.Super,takových akcí více.Konec zápasu?Smekám klobouk a ještě jednou děkuji dětem za ... všechno.