Elévové starší: Další zápasy Zimní Stěžerské halové ligy: A-čko výhra; B-čko prohra

FK Černilov A - Smiřice   13 : 0 (5 : 0)
(Bešík 6x; Jurčenko 4x; Brož 2x; Mouček 1x)
Úvod zápasu byl hodně dlouho vyrovnaný. Byli jsme fotbalovější, snažili jsme se kombinovat, ale ze začátku hodně nepřesně. Snažili jsme se hrát až moc "profesorsky". Chybělo nám nasazení a jiskra. Soupeř hrál bojovně a obětavě. Postupně se naše souhra zlepšovala, zpřesnili jsme kombinaci, hráli jsme víc v pohybu a dostali jsme se i do zakončení. S narůstajícím skóre jsme se uklidnili a zápas dohráli v pohodě. Mrzí jen zranění Ondry Petrikoviče v závěru zápasu.

FK Černilov B - Stěžery   3 : 6 (0 : 2)
(Jurčenko 2x; Márta 1x)
Nominaci osmi borců jsme doplnili na devět, abychom měli dvě čtyřky na střídaní. David Jurčenko měl chuť si zahrát další zápas, a tak pomohl našemu B-čku na postu levého obránce. Hráli jsme s chutí a nasazením, bohužel nám stále chybí fotbalový um. Nedržíme rozestavění, jsme dva u míče, dva napadáme jednoho protihráče. Soupeři necháváme velký prostor. Ale co je pozitivní, hrajeme s chutí, kluci na střídačce sledují co se odehrává na hřišti. Každého dnes zajímal jen fotbal. Soupeř vyhrál zaslouženě, ale neměl to jednoduché, hodně jsme ho potrápili.

________________________________________________________________________________________________

V sobotu si střihneme další 2 zápasy zimní přípravy. Máme dost marodů a pár hráčů se ještě neukázalo, ale snad se s tím popereme ;-).
Připomínám s sebou svoje BÍLÉ triko, trenky, štulpny, chrániče a odpovídající obuv (turfy, sálovky nebo vosy), gólmani rukavice.

Nominace 1. zápas (sraz v 13:30 na místě): Cudlín - Mouček, Hovorka, Petrikovič, Brož, Bešík, Jurčenko, Veselovský, Fibír

Nominace 2. zápas (sraz v 14:30 na místě): Briestenský - Havelka, Márta, Sedláček, Cejzlar, Radil, Štandera + Honza, Mára a Lucka (nevím, ve ctvrtek nebyli)

Omluvenky: Voslař, Svatoň, Šůstek, Zídka, Jelínek, Podolský

Ještě prosba: Omlouvejte se dopředu ze všech akcí. Je to opravdu eskamotérský kousek si pochystat trénink pro 4 - 12 hráčů. Podle toho budem brát hráče na zápasy. Nejde vypustit tréninky v týdnu bez omluvy a chtít jít na zápas.