Elévové starší: Halový turnaj - TJ Slavoj Předměřice nad Labem (pro ročník 2003 a mladší) - SUPER VÝKON - 2. MÍSTO!!!

16.03.2014 - 07:45
16.03.2014 - 13:45

KDY: neděle 16.3.2014
KDE: Sportovní hala v Předměřicích nad Labem
SRAZ: nejpozději 7:45 hod. na místě (ve sportovní hale v Předměřicích nad Labem)
Nominace:
pouze doplňujeme ročník 2003 na potřebný počet hráčů - Hovorka, Krejza, Svatoň, Voslař

A jak to dopadlo?

Parádní fotbalový zážitek - super výkony všech kluků - perfektní podpora od rodičů (hráli jsme v domácím prostředí) - výsledek: SKVĚLÉ 2. MÍSTO!!!

Úspěšná sestava: Strnad - Svatoň, Hovorka M., Hrdina, Krejza - Voslař, Lankaš, Chudý, Palma

Za dnešní výkony na hřišti i v hledišti zaslouží všichni kluci i rodiče velkou pochvalu a poděkování za opravdu fotbalový zážitek. Předvedli jsme týmový výkon, kdy každý hráč měl v každé čtveřici svoji úlohu. A až na ojedinělé chybičky to kluci zvládli na jedničku. Samozřejmě hnacím motorem byli starší kluci, ale mlaďáci se nenechali zahanbit a předvedli, že fotbal hrát umí. Byli platnými hráči týmu.
V prvním zápase máme opravdu štěstí, obrana ještě úplně nepracuje tak jak má, soupeř si vypracoval daleko víc šancí, ale v bráně čaruje Jířa Strnad, a tak po proměněných dvou šancích opravdu se štěstím vítězíme. Ve druhém zápase už obrana funguje opravdu spolehlivě. Většinu zápasu soupeře přehráváme, hrajeme na jeho polovině, máme spoustu šancí, ale bohužel tentokrát při koncovce chybělo trochu toho štěstíčka, a je z toho pouze bezgólová remíza. Od třetího zápasu jsme začali proměňovat gólové šance, kluci hrají s chutí, bojují, časem se k bojovnosti připojují i pěkné kombinace a odměnou nám jsou v dalších čtyřech zápasech tři výhry a jedna remíza. Nejlepší náš zápas, a možná i nejlepší celého turnaje (ale opravdu jsem neviděl všechny zápasy), byla remíza 3:3 s Hořiněvsí. Předčasné finále. Jediná bodová ztráta pozdějšího vítěze turnaje. Hrál se rychlý útočný fotbal nahoru a dolů, dostali jsme se do dvougólového vedení, které jsme bohužel neudrželi, ale hrál se otevřený fotbal až do samého závěru a musíme sportovně uznat, že remíza byla spravedlivá. Celý turnaj jsme zvládli bez porážky, čtyři výhry a dvě remízy nás vynesly na stříbrnou pozici. V šesti zápasech jsme inkasovali jen čtyřikrát. Čtyřikrát Jiřa Strnad udržel čisté konto!!! Vstřelili jsme 20 branek, na kterých se 8 zásahy podílel David Hrdina!!!
I  bez posledního zápasu, kdy jsme si s chutí zastříleli, bychom měli dnes hodně aktivní skóre.

Dnes kluci rozdávali fotbalovou radost. Po dnešku máme na co vzpomenout a od čeho se odrazit v případě, až se zase někdy nebude úplně dařit. A to je důležité, protože dnes jsme předvedli, že fotbal hrát umíme.

Přehled výsledků:

FK Černilov - Malšovice   2 : 0
(Hrdina 1x; Palma 1x)

FK Černilov - Třebechovice   0 : 0

FK Černilov - Cidlina   2 : 1
(Hrdina 1x; Lankaš 1x)

FK Černilov - Nepolisy   3 : 0
(Lankaš 1x; Palma 1x; Krejza 1x)

FK Černilov - Hořiněves   3 : 3
(Hrdina 2x; Palma 1x)

FK Černilov - Předměřice   10 : 0
(Hrdina 4x; Chudý 2x; Voslař 1x; Krejza 1x; Palma 1x; Lankaš 1x)

Celkové pořadí:

1. Hořiněves
2. FK Černilov
3. Cidlina
4. Třebechovice
5. Malšovice
6. Nepolisy
7. Předměřice

_______________________________________________________________________

Nezapomeňte sálovou obuv, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, pití a lehkou svačinu (müsli tyčinka, případně sušenka).

Základní informace:
- celodenní turnaj (cca do 13:45 hod.)
- počet zápasů: 5 zápasů (3 zápasy ve skupině a 2 zápasy o umístění)
- hrací doba: 1 x 12 minut
- počet hráčů: 4 + 1 (střídání hokejovým způsobem z prostoru střídaček)

Rozpis našich zápasů:
Základní skupina

08:29 hod. Cidlina - FK ČERNILOV
09:53 hod. FK ČERNILOV - Smiřice
10:21 hod. Hořiněves - FK ČERNILOV
O umístění
zápasy o umístění se budou hrát od 11:30 do 13:21 hod. - v tomto časovém rozmezí budeme hrát dva zápasy