Elévové starší: HT Předměřice pro 2004ky, v posledním turnaji stříbrní

KDE:
Sportovní hala v Předměřicích
SRAZ: nejpozději v 7:45 hod. na místě (první zápas máme v 8:26)
Nominace: Cudlín - Fibír, Hovorka, Mouček, Brož, Voslař, Bešík, Krejza, Svatoň

Podrobnosti jsou v přílohách. Soupeři jsou na Předměřický turnaj nadstandardně kvalitní.
Trenéři budou v plné sestavě.

A jak to dopadlo ?

Č - Třebechovice 0:2
Náš tradiční soupeř. Odveta za sobotu se nepovedla. Tento zápas se hrál se skákavým pumlíčem (prosadit sálovku se povedlo až od druhého zápasu, takže fotbalo mnoho nebylo. Bojovalo se, balon lítal okolo pasu. No zápas to byl vyrovnaný, jen soupeř se svými šancemi naložil lépe. Škoda.

Č - Dohalice 5:0
(Krejza 2x, Svatoň, Bešík, Mouček)
Se sálovkou se už hrál fotbal. Dostali jsme se ke kombinacím a soupeře jasně přehráli.

Č - Předměřice 4:0
(Bešík 3x, Hovorka)
Domácí měli tým kluků, kteří s fotbalem teprve začínají, takže se hloučkovalo a proti zahuštěné obraně jsme měli problém něco procpat.

Č - Jaroměř 3:3
(Svatoň, Bešík, Krejza)
Pikantní duel s kvalitním soupeřem. Fatálně jsme prospali první minutu, kde nám Nikča dala gól už po pár vteřinách a po chvíli opět nesoustředění dostáváme druhý. Prostřídáme, něco si řeknem a najednou máme více ze hry. Zbytek zápasu soupeře přehráváme, ale z šancí otočíme jen na 3:2 a jsme potrestáni v poslední minutě, kdy nezachytíme pohyb nového hráče ze střídačky. Škoda, ale herně to bylo kromě první minuty v pořádku.

Č - Slavia HK 5:0
(Krejza 2x, Bešík, Hovorka, Voslař)
Jasná záležitost. Dobrý týmový a kombinační výkon.

Č - Kunčice 3:1
(Svatoň, Voslař, Brož)
Tady jsou soupeře podcenili a hráli hluboce pod svoje možnosti. Utrápená výhra s bojojícím soupřem, po které jsme si toho museli v kabine dost říct. ;-)

Č - Stěžery 5:0
(Svatoň 2x, Krejza, Bešík, Fibír)
Dnes velice dobře hrající Stežery jsme nakonec zlepšeným výkonem přehráli. Stačilo pohlídat Járu Smetipracha a trpělivě vytvářet šance. O parník lepší výkon než s Kunčicemi.

Č - Nepolisy 7:0
(Krejza 2x, Bešík 2x, Voslař, Mouček, Svatoň)
Nepolisům se celý den nedařilo a tak zápas byl otázkou skóre. Jednoznačné vítězstvé, které toho asi ani jedné straně mnoho nedalo.

Nakonec jsme skončili druzí za Třebkami a před Jaroměří. Což nás mrzí, šlo uhrát vic, bohužel klíčový zápas byl hned první a my ho nezvládli.
Kromě prvního zápasu s gumákem, jsme ale ve zbylých herně dominovali, kluci pracovali na 100% a zaslouží pochvalu. Těší nás, že výkon byl týmový a kvalitu předvedlo včech 9 borců, nikdo vyloženě nevyčníval a všichni byli nebezpeční a o góly jsme se pěkně podělili.