Elévové starší: HT Rtyně pro 2004ky II - cenné 4. místo

KDY: sobota 21.2.2015
KDE: Orlovna
ve Rtyni
SRAZ: nejpozději v 9:00 hod. na místě (první zápas máme v 9:39)
Nominace: Cudlín - Mouček, Hovorka, Voslař, Bešík, Brož, Krejza, Petrikovič, Podolský, Svatoň

Podrobnosti jsou v přílohách. Soupeři jsou více než kvalitní.
Trenéři budou v plné sestavě.

A jak to dopadlo?

Dnes můžeme být s ohledem na předvedené výkony spokojeni s umístěním. Čtvrté místo ve velice silné konkurenci je velice cenné. Horší je to už s předvedenými výkony. Dnes se nám moc nedařilo, chyběla nám jiskra, svěžest. Působili jsme ospalým dojmem, čekali jsme, co předvede a vymyslí soupeř, a až potom jsme na jednotlivé situace reagovali. U všeho jsme byli druzí, těžko jsme se dostávali z vlastní poloviny. Založit útočnou akci byl dnes problém včetně zakončení. Neproměněné šance při vyrovnaných výsledcích hodně mrzí. Některé výsledky zápasů mohly dopadnout úplně jinak. A když soupeř přidal důraz a hru tělem, byli jsme občas za otloukánky. Na trénincích máme na čem pracovat, možná by se nám hodil i nějaký judistický nebo boxerský trénink . Přesto všechno kluci zaslouží pochvalu, i když se nám nedařilo, rozhodně žádný zápas nevzdali a i při nepříznivém průběhu turnaje bojovali až do posledního zápasu, ve kterém v přímém souboji vybojovali již zmíněné čtvrté místo.

FK Černilov - MFK Nové Město n./M.   2 : 4
(Svatoň 1x; Bešík 1x)

FK Černilov - RSCM Rozkoš   3 : 1
(Krejza 1x; Voslař 1x; Svatoň 1x)