Elévové starší: HT Třebeš - skvělé 2. MÍSTO

13.02.2015 - 16:10

KDY: neděle 15.2.2015
KDE: Sportovní hala v Třebši
SRAZ: nejpozději v 8:31 hod. na místě (první zápas máme v 9:12)
Nominace:
Cudlín - Mouček, Hovorka, Fibír, Melichárek 2x, Voslař, Bešík, Brož

Podrobnosti jsou v příloze. Soupeři jsou více než kvalitní.
Vedoucím zájezdu jsou Aleš s Petrem, já jsem na horách (Slávek).

A jak to dopadlo?

chuť si zahrát + velká bojovnost + fotbalovost + týmový výkon = 2.MÍSTO

Bohužel i dnes jsme z důvodu nemocí nebyli v kompletní sestavě. Opět nám někteří borci chyběli. Možná, ale právě tato skutečnost nás ještě víc nabudila a s vědomím, že nemáme co ztratit jsme hráli uvolněněji, bez nervozity. Měli jsme opravdu vyrovnaný tým, bez vůdčí osobnosti, kdy každý musel hrát sám za sebe, všechno odmakat a nespoléhat, že to někdo odehraje za něj. Podali jsme výborný týmový výkon, kluci spolupracovali, pomáhali si, hráli opravdu pro tým. Dnes jsme ani v jednom zápase nepropadli, všechny zápasy, i výsledkově nepovedené, jsme odehráli vyrovnaně, a dokonce zápasů bojovali o obrat. Střelecky se prosadilo více borců, nebylo to jen o jednom nebo dvou střelcích. Měli jsme aktivní skóre 16:6. Míša Cudlín vychytal čtyři nuly, v průměru máme míň jak jeden obdržený gól na zápas, což svědčí i o kvalitní obraně. Suma sumárum VELKÁ POCHVALA PRO VŠECHNY. Jen tak dál.

FK Černilov - Nový Hradec   7 : 0
(Bešík 3x; Brož 1x; Voslař 1x; Melichárek Filip 1x; Fibír 1x)
První utkání zvládáme překvapivě bez problémů. Od začátku máme zápas pod kontrolou, soupeře prakticky nepustíme do hry, dobře kombinujeme a když se prosadíme i při zakončení, je o výsledku rozhodnuto. Velice dobrý start do turnaje vzhledem k tomu, jak tento soupeř v dalších zápasech potrápil ostatní týmy.

FK Černilov - Třebechovice pod Orebem   2 : 0
(Voslař 1x; Hovorka 1x)
I v tomto zápase jsme od začátku aktivnější, soupeř spíše vyčkával co předvedeme, a tak jsme se snažili navázat na úspěšný výkon z prvního zápasu. Hrálo se opravdu vyrovnané utkání s mírnou převahou na naší straně. Hlavně v útočné fázi jsme byli nebezpečnější, což se nám podařilo vyjádřit i gólově. Jak se později ukázalo byl to při konečné rovnosti bodů vítězný zápas o druhé místo.

FK Černilov - Nové Město nad Metují   1 : 0
(Melichárek Daniel 1x)
Od začátku vyrovnané utkání, s ohledem na naše výsledky si nás soupeř velice dobře hlídal. Gólových příležitostí moc nebylo ani na jedné straně, a když už blýskli se oba brankáři. O naší výhře opět rozhodlo nasazení, bojovnost a šťastný, ale nádherný gól - dalekonosná pumelenice, která nešla opravdu chytat. Kluky v poli parádními výkony podpořil Míša Cudlín, zaslouženě vychytaná třetí nula.

FK Černilov - Jaroměř   0 : 2
Výsledkově nepovedený zápas. Opět hrajeme dobře, bojujeme, snažíme se být aktivní, parádní kombinací se dostáváme do vyložené gólové šance, ale tváří tvář brankáři neproměňujeme. Otřepané "nedáš - dostaneš" opět zafungovalo na 100 %. Téměř z proti útoku se soupeř nemýlí a ujímá se vedení. Do konce zápasu se rveme o vyrovnání, jsme aktivní, dostáváme se i do šancí, ale bez gólového efektu. V samotném závěru si soupeř výsledek pojistil druhým gólem. I přes nepříznivý výsledek jsme podali pěkný výkon. Jediné utkání, ve kterém jsme dnes nedali gól.

FK Černilov - Třebeš B   1 : 1
(Melichárek Filip 1x)
Velice důležitý bodík za remízu. V průběhu již druhého utkání po sobě jsme prohrávali. Začali jsme trochu bláznit, což k ničemu samozřejmě nevedlo. Naštěstí ještě zbývalo dost času, a po uklidnění, když jsme začali hrát zase naší úspěšnou hru z předcházejících zápasů, jsme dokázali vyrovnat a navíc jsme se ještě snažili otočit skóre v náš prospěch. Soupeř se i přes úvodní vedení ještě musel hodně strachovat o výsledek.

FK Černilov - Třebeš A   1 : 3
(Brož 1x)
S jednozápasovou pauzou jsme nastoupili znovu proti Třebši, tentokrát proti suverénnímu Ačku. Jako by se nás zatím výsledkově stoprocentní soupeř trochu zalekl, hráli jsme opět vyrovnané utkání a lídra turnaje pěkně potrápili. Opět bylo o co hrát až do samého konce, za stavu 0:2 jsme snížili na jediný gól. Bohužel třetí brankou si soupeř výsledek pojistil.

FK Černilov - RMSK Cidlina   4 : 0
(Melichárek Filip 2x; Bešík 1x; Mouček 1x)
v posledním zápase hrajeme o všechno. S výhrou jsme mohli poskočit hodně dopředu, s prohrou spadnou hodně dolů v konečné tabulce. Od začátku utkání máme hru pod kontrolou, hráli jsme v klidu, kluci si věřili. Pomohl nám první gól hned v druhé minutě zápasu. Povedené zakončení účinkování na tomto turnaji, přidali jsme další branky a zápas si v klidu pohlídali.

Celkové pořadí:
1. Třebeš A