Elévové - starší KRAJ: Mistrovský turnaj doma

Na hřišti FK Černilov
SOUPEŘI: Chlumec/RMSK, Olympia HK, Hořice/Dohalice
Sraz: v kabinách nejpozději v 9:00
Nominace: Cudlín - Paulovič, Mouček, Jurčenko, Veselovský, Jelínek, Fibír, Havelka, Bešík, Radil
Omluvenky: Krejza, Petrikovič, Havel, Briestenský, Voslař (nemoc), Hovorka, Brož

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, brankáři rukavice, pití a lehkou svačinu.

A jak to dopadlo ?

Tradičně nás zasypala hromada omluvenek klíčových hráčů, ale už si zvykáme, že asi nebudem nikdy komplet. Po noční průtrži jsme se báli kvality trávníku, ale zadní hřiště skvěle odvádí vodu, takže žádný problém.

Černilov - Hořice/Dohalice 2:2 (1:1)
(Bešík, Jurčenko)
Prvních 7 minut se do soupeře zakousnem, jasně ho přehráváme, je nás plné hřiště, tak si vduchu říkáme, že to bude pohodový zápas. Ale opak je pravdou, postupem času se hra srovnává, my hrajeme moc induviduelně a na sílu. Nekombinujeme, nekomunikujeme a tak se na hřišti odehrává spíš holomajzna. Máme šance, ale neřešíme situace před brankou správně a tak nás hosté z brejku trestají a chvíli před koncem srovnávají.

Černilov - Olympia HK 0:0
Pokračuje trápení z minulého zápasu. Hraje se sice výhradně na polovině Olympie, ale náš tlak je neplodný, zase to zkoušíme moc individuelně a na soupeře hrajícího v hlubokém obranném bloku nic nevymyslíme. Míchání sestavou nepomohlo.

Černilov - Chlumec/RMSK 5:1 (3:1)
(Mouček 2x, Veselovský, Bešík, Paulovič)
Minulý týden nám tento soupeř naložil sedm fíků, takže jsme doi zápasu šli s obavou. Ale kluci se v posledním zápase vzepjali k výbornému výkonu. Konečně jsme si na hřišti vyhověli, přihráli, narazili, zajišťovali se. Jak praví klasik - krása střídala nádheru. Konečně jsme se našli i na postech, jen škoda, že to byl poslední zápas. Nejspíš nám i vyhovovalo, že soupeř byl hodně kvalitní, přijel hrát fotbal a nemuseli jsme hrát do zahuštěné obrany.

Za první dva zápasy kluky moc nechválíme, kdyby předvedli jen z půlky takový výkon jako s RMSKou, tak musejí oba zápasy v pohodě zvládnout. Za poslední duel jednička s hvězdičkou všem. Speciální pochvala pro Tomáše, první turnaj v životě a hned vynikající a sebevědomý výkon. Jen tak dál ! Rodičům moc děkujeme za pomoc s přípravou celé akce a za fandění.