Elévové - starší KRAJ: Mistrovský turnaj v Chlumci, zase jen jedna výhra

Na hřišti FK Chlumec nad Cidlinou
SOUPEŘI: Chlumec/RMSK, Roudnice/Lhota, Nový HK/Vysoká
SRAZ: 9:00, odjezd od kabin 8:30
Nominace: Cudlín - Fibír, Hovorka, Paulovič - Mouček, Krejza, Voslař - Jurčenko, Havelka, Briestenský, Havel, Zídka, Radil
Omluvenky: Petrikovič, Jelínek, Veselovský

A jak to dopadlo ?

Nakonec těch omluvenek bylo zase víc, takže jsme na turnaj dojeli opět bez několika hráčů kteří do krajské soutěže patří. Dnes nebyl ani jeden z našich Michalů brankářů, takže poprvé nastoupil k zápasům v kraji Nikolas a nové role se zhostil se ctí. Fajn bylo si udělat exkurzi na nové zázemí postavené v Chlumci - tribuny, šatny - špička. O dost slabší to bylo s hříštětem - obě plochy byly hodně rozbité, doslova drňáky a organizací akce (po 2 zápasech se přestavovalo hřiště, atd.).
Sestava nakonev vypadala následovně: Briestenský - Paulovič, Fibír, Havelka - Mouček, Hovorka, Voslař - Krejza - Radil, Zídka, Márta

Černilov - Chlumec/RMSK 0:7 (0:3)
Vůbec jsme se nedostali do zápasu. Než jsme se rozkoukali už jsme prohrávali. Soupeř nás od začátku přehrával a lepší pasáže jsme předvedli až druhé půli, kde jse si připravili šance,

Černilov - Roudnice/Lhota 1:9 (1:3)
(Krejza)
Zamíchali jsme sestavou a začali jsme aktivně. Hned nazačátku se Pepa najde dnes výborného Toma a ten nás s přehledem dostane do vedení. Pak dostaneme 2 hloupé góly a to nás srazí. Druhou půli už jsme rezignovali a nechali našeho soupeře si zastřílet.

Černilov - Nový HK/Vysoká 3:1 (3:0)
(Voslař 2x, Hovorka)
Do posledního zápasu jdeme s obavou po dvou nepovedených zápasech a ještě 2ma zraněnými (Kuba s Ondrou se kousli a své si odehráli). Ale kluci se oklepali a podali výtečný výkon. V první půli soupeře vůbec nepustili na svoji půli a po kvalitních kombinacích jsme se dostávali ke koncovce. Výborně to šlapalo nově poskládané sestavě a byla radost se na kluky koukat. V druhé půli jsme už pár ošemetných situací museli řešit i před naší branou, ale nebylo toho tolik, aby nás musely mrzet neproměněné šance.

Druhý turnaj ukázal jak kvalitní máme skupinu, dnešní první dva týmy patří k top týmům v kraji a když nám chybí 7 hráčů, tak jim nemůžeme konkurovat. Musíme se douzravit, potrénovat a bude to jen lepší. Hlavu nahoru. Šance bude už tuto sobotu doma.