Elévové - starší KRAJ: Mistrovský turnaj v doma, 2 zápasy a 1 výhra

Na domácím pažitu
SOUPEŘI: Jaroměř, Olympia HK

A jak to dopadlo ?

Černilov - Jaroměř 0:5 (0:1)
Zápas proti "našemu Bčku" nevyšel. První půle byla ještě odehraná v pořádku. Dobře chytáme nákopy na rychlonožku Lukáše a chodíme ve větším počtu dopředu. Ale neodpustíme si nepřesnost v rozehrávce a hosté nás trestají. Pěknou šanci po kombinaci s Martinem naneštěstí pro nás sám před gólmanem netrefuje Bobča.
V druhé půli se chceme porvat o srovnání, ale hned z kraje zase chybujeme a věnujeme branku soupeři. V závaru před naší bránou máme míč na kopačce a místo uklizení meruny do bezpečí ho jen posouváme o pár metrů, takže se hned vrací nazpátek k naší síti. Druhý fík nás položil a už jsme se k odvetě nenadechli. Točíme sestavou, ale pokračujeme bez bojovnosti a přesnosti. Když pak ještě nedáme do prázdné (Marťa a Vondris) odcházíme gólově naprázdno.

Černilov - Olympia HK 2:0 (2:0)
(Voslař, Svatoň)
Nepovedený první zápas jsme hodili za hlavu a druhý odehráli podstatně lépe. V první půli jsme byli důraznější přesnější a nebezpečnější. Osvědčilo se posunutí Bobči na hrot, kde balon podržel a přesně rozehrál.
V druhé půli začneme aktivně, nedáme šance a málem nás to musí mrzet protože soupeř přidal a několikrát se dostal do hodně nebezpečných akcí. Vše vyřešila obrana nebo výborný Michal v kase.