Elévové - starší KRAJ: Mistrovský turnaj v Jičíněvsi, zasloužené body

Na hřišti v Jičíněvsi
SOUPEŘI: Chlumec/RMSK, Jičín, Jičíněves
Nominace:
Brož, Petrikovič, Mouček, Paulovič, Havel, Hovorka, Zídka, Fibír, Havelka, Svatoň, Hroneš, Veselovský, Jelínek

SRAZ: 10:00 na místě (hrajeme stejně jako minule po žácích)

A jak to dopadlo ?

Černilov - Chlumec/RMSK 3:1
(Petrikovič, Hovorka, Havel)
Povedený zápas. Jsme aktivní, tlačíme se do koncovky. Hrajeme koukatelný fotbal. První branku krásně Ondra levkou trefuje šibenici, další jsou o důrazu a napadání rozehry - 2x sami před gólmanem řešíme klikou a zasunutím do prázdné. Soupeř snižuje až v závěru. Herně nám hodně pomohly obě 06ky - návrat po nemoci malého Lukina na stopera přinesl jistotu, přehled a rozehru (a taky jsme mohli Hozíka posunout dopředu), Daňour se na hrotě rval jako tygr.

Černilov - Jičíněves 0:6
()
Jičínské Ačko nám opět jasně přehrálo. Tentokrát to ovšem nebylo takový válec jako minule. Když jsme dodržovali pokyny, hráli natěsno, tak se nám podařilo hodně míčů vybojovat a zahrozit ve slušných šancích.

Černilov - Jičín 0:0
()
Tady už nám trochu došly síly a chyběl Marťas. Vyrovnaný zápas nahoru-dolu, kde jsme ovšem dokázali vyrobit několik zbytečných chyb v rozehře a vykoledovat si ošemetné situace. A protože se svými šancemi naložíme taky mizerně, urodí se bezgólová plichta. Ale s výkonem kluků jsme spokojeni. Vydali se z posledních sil a kdo byl na place tak makal na 100%.

To byl poslední "zájezd". Další turnaje už jsou poblíž, další 2 dokonce doma.
Všem moc děkujem za podporu a fandění.