Elévové - starší KRAJ: Mistrovský turnaj v Roudnici, po bojovném výkonu jedna výhra

06.09.2014 - 00:00
06.09.2014 - 13:30

KDY: sobota 6.9.2014
Na hřišti TJ Sokol Roudnice
SOUPEŘI: Roudnice/Lhota p. L., Olympia HK, Třebeš
SRAZ: v 9:00 na místě, od kabin vyrážíme v 8:30
Nominace: Cudlín - Petrikovič, Veselovský, Paulovič, Mouček, Krejza, Hovorka, Voslař, Havelka, Havel, Radil, Brož, Zídka

A jaj to dopadlo ?

Zase se nás nesešlo mnoho, omluvenek na poslední chvíli bylo hodně, takže jsme měli jen 3 borce na střídání, což v dnešním parnu nebylo ideální.

FK Černilov - Olympia HK 2 : 0 (1 : 0)
(Voslař 2x)
Soupeři povyrostli hráči, evidentně se posílil a zápas nebyl jednoduchý, ale zvládli jsme ho na jedničku. Hráli jsme kombinačně a hlavně branka po ose Mouček - Hovorka - Voslař byla výstavní.

FK Černilov - Roudnice/Lhota 0 : 2 (0 : 0)
Zápas s naším oblíbeným rivalem nebyl moc pohledný. Byl to boj a přetlačovaná od první do poslední minuty. Bylo to hlavně o síle v osobních soubojích. Moc nám nepřidalo že Míšu Hovorku chytlo koleno hned z kraje. Prvních patnáct minut jsme zvádli pěkně - vypracovali jsme si 2 tutovky, kde stačilo dát do prázdné, ale nedali jsme a postupně se začal prosazovat soupeř. Měl víc borců na střídání, byl silnější v soubojích a hlavně měl rozdílového hráče Kutíka, který je o úroveň výš než všichni dnes zůčastnění borci na turnaji. Přes něj jsme prostě neprošli. Tady nám asi nejvíc chyběl David a jeho síla.

FK Černilov - Třebeš 0 : 3 (0 : 2)
Poslední zápas už jsme neměli síly v úmorném vedru. Navíc musel odjet dnes vynikající Pepa, takže jsme byli moc rádi když nám vypomohl Ríša Hrnčíř.
Soupeř posílil několika odpadlíky z FC HK, střídal 7 celé kvalitní sedmičky a přehrál nás na rychlost a důraz. Pravda
první 2 branky jsme si dali vlastencem, což nepomohlo morálce. V druhé půli jsme zaexperimentovali s rozestavením, posunuli agilního Lukáše dopředu, získali jsme mezihru, ale na branku nebyly síly.

Všechny zůčastněné chválíme, rodičům děkujeme za povzbuzování. Potrénujeme a příště bude líp.
Škoda kolik kvalitních borců jsme dnes nemohli nasadit na plac.